Jak wyprać kosz Mojżesza?

Jesteśmy zaszczepieni i ozonujemy. Zapraszamy!

Jeśli Twój kosz Mojżesza jest wykonany z naturalnej wikliny, to w żadnym wypadku nie możesz czyścić go wodą. Kosz możesz dobrze odkurzyć, żeby usunąć z niego pasożyty i kurz. Materac możesz po prostu wyprać.

Sposób na czysty kosz Mojżesza?

Kosze Mojżesza należą do najmodniejszych gadżetów dla noworodków. Zadbanie o ich higienę jest wyjątkowo trudne, bo wikliny nie powinno się myć. Z tego właśnie powodu trzeba ją regularnie i dokładnie odkurzać.

Sama chusta do noszenia noworodka powinna być prana w zwykłej pralce zgodnie z zaleceniami producenta.

Zamów czyszczenie

Dojazd do Ciebie jest za darmo w rejonie: Borek Fałęcki, Ludwinów, Podgórze, Łagiewniki, most Grunwaldzki, Ruczaj, Dębniki, Podwawelskie. W pozostałych częściach Krakowa, tylko przy zamówieniu na kwotę minimum 100zł dojazd jest za darmo. Poza wymienionymi rejonami w przypadku zamówienia poniżej 100zł doliczany jest koszt dojazdu w wysokości 50zł. Zlecenia na terenie Małopolski ustalamy indywidualnie.

Cenniki

Poniższe ceny zawierają w sobie wszystko co jest potrzebne do wykonania usługi - nic więcej nie jest "extra" doliczane. Tanie czyszczenie jest możliwe przy większych zamówieniach (powyżej 500zł) np w kilka osób z jednego miejsca tzw. grupowe zakupy istnieje możliwość negocjowania cen.