Jak wyprać fotelik samochodowy?

Jesteśmy zaszczepieni i ozonujemy. Zapraszamy!

Elementy fotelika samochodowego, które można zdemontować, można wyprać w pralce. Pozostałe powinno się oddawać do profesjonalnych pralni.

Sposób na czysty fotelik do samochodu?

Foteliki samochodowe przeznaczone dla mniejszych dzieci mają zazwyczaj wyciągane poduszki (wkłady), które bez trudu można włożyć do pralki. Problemem jest za to sama konstrukcja fotelika, który podobnie jak nosidło jest obite materiałem. Nie ma możliwości ściągnięcia go bez zniszczenia samego fotelika. Właśnie dlatego powinno się go prać metodą ekstrakcyjną, która nie wymaga demontażu. W awaryjnych wypadkach można spróbować wyprać go domowymi sposobami. W tym celu wystarczy miękka szmatka i roztwór wody z mydłem lub płynem do mycia naczyń. Piorąc fotelik ręcznie, należy bardzo uważać, by nie przemoczyć materiału. Trzeba też zwrócić uwagę, że rozlane soczki lub mocz zostaną bardzo szybko wchłonięte w głębokie warstwy wypełnienia i pozbycie się ich domowymi sposobami może być niemożliwe.

Cenniki

Poniższe ceny zawierają w sobie wszystko co jest potrzebne do wykonania usługi - nic więcej nie jest "extra" doliczane. Tanie czyszczenie jest możliwe przy większych zamówieniach (powyżej 500zł) np w kilka osób z jednego miejsca tzw. grupowe zakupy istnieje możliwość negocjowania cen.

Zamów czyszczenie

Dojazd do Ciebie jest za darmo w rejonie: Dębniki, most Grunwaldzki, Podwawelskie, Łagiewniki, Podgórze, Ruczaj, Ludwinów, Borek Fałęcki. W pozostałych częściach Krakowa, tylko przy zamówieniu na kwotę minimum 100zł dojazd jest za darmo. Poza wymienionymi rejonami w przypadku zamówienia poniżej 100zł doliczany jest koszt dojazdu w wysokości 50zł. Zlecenia na terenie Małopolski ustalamy indywidualnie.