Jak wyczyścić wózek dziecięcy?

Jesteśmy zaszczepieni i ozonujemy. Zapraszamy!

Nie każdy wózek dziecięcy można rozebrać po to, by obicie wrzucić do pralki. Dużym ułatwieniem jest pranie ekstrakcyjne elementów, których nie można prosto ściągnąć ze stelaża.

Jak pozbyć się plam z wózka?

Zawsze warto dbać o higienę malucha oraz wszystkich przedmiotów, które go otaczają. Z tego właśnie powodu trzeba koniecznie czyścić tkaniny obiciowe wózka, fotelików samochodowych oraz nosideł. Najlepiej jest robić to regularnie, by nie dopuścić do zbytniego namnażania się drobnoustrojów oraz pasożytów takich jak roztocza. Czyszczenie metodą ekstrakcyjną warto też przeprowadzić przed sprzedażą wózka oraz od razu po jego zakupie. Co ważne, powinno się wyprać każdy wózek, nawet taki prosto ze sklepu. Porządne wypranie tapicerki jest też oczywiste w przypadku zakupu akcesoriów z drugiej ręki.

Można też czyścić same ocieplacze do wózków dziecięcych.

Cenniki

Poniższe ceny zawierają w sobie wszystko co jest potrzebne do wykonania usługi - nic więcej nie jest "extra" doliczane. Tanie czyszczenie jest możliwe przy większych zamówieniach (powyżej 500zł) np w kilka osób z jednego miejsca tzw. grupowe zakupy istnieje możliwość negocjowania cen.

Umów się na czyszczenie

Dojazd do Ciebie jest za darmo w rejonie: Podwawelskie, most Grunwaldzki, Dębniki, Łagiewniki, Ludwinów, Ruczaj, Borek Fałęcki, Podgórze. W pozostałych częściach Krakowa, tylko przy zamówieniu na kwotę minimum 100zł dojazd jest za darmo. Poza wymienionymi rejonami w przypadku zamówienia poniżej 100zł doliczany jest koszt dojazdu w wysokości 50zł. Zlecenia na terenie Małopolski ustalamy indywidualnie.