Jak wyczyścić tapicerkę na kanapie?

Jesteśmy zaszczepieni i ozonujemy. Zapraszamy!

Tapicerkę na kanapie można odświeżyć przy pomocy chemii, którą można kupić w każdym markecie. Jednak chcąc mieć pewność, że tapicerka nie zostanie zniszczona, a plamy będą usunięte, lepiej jest użyć odkurzacza piorącego, który pomoże pozbyć się zabrudzeń z trudno dostępnych miejsc.

Jak zadbać o kanapę?

Warto pamiętać o regularnym czyszczeniu kanapy. To mebel, który jest bardzo intensywnie używany, a tym samym szybko się brudzi. Kanapa może też magazynować drobnoustroje i pasożyty, których nie widzimy gołym okiem. Najbardziej skuteczną metodą pozbywania się ich i równoczesnego czyszczenia tapicerki jest pranie ekstrakcyjne. Polega ono na rozpryskiwaniu na tkaninę środka piorącego, a następnie wypłukanie go wraz z rozpuszczonym brudem.

Cenniki

Poniższe ceny zawierają w sobie wszystko co jest potrzebne do wykonania usługi - nic więcej nie jest "extra" doliczane. Tanie czyszczenie jest możliwe przy większych zamówieniach (powyżej 500zł) np w kilka osób z jednego miejsca tzw. grupowe zakupy istnieje możliwość negocjowania cen.

Umów czyszczenie

Dojazd do Ciebie jest za darmo w rejonie: Ruczaj, Podgórze, Dębniki, most Grunwaldzki, Łagiewniki, Borek Fałęcki, Podwawelskie, Ludwinów. W pozostałych częściach Krakowa, tylko przy zamówieniu na kwotę minimum 100zł dojazd jest za darmo. Poza wymienionymi rejonami w przypadku zamówienia poniżej 100zł doliczany jest koszt dojazdu w wysokości 50zł. Zlecenia na terenie Małopolski ustalamy indywidualnie.