Jak wyczyścić skórzaną kanapę?

Jesteśmy zaszczepieni i ozonujemy. Zapraszamy!

Skórzane meble czyści się dedykowanymi do tego celu preparatami. Można też próbować domowych sposobów. Najbardziej popularna jest mieszanka octu i oliwy z oliwek. Roztwór ten czyści, odświeża kolor i przy okazji uelastycznia skórzaną tapicerkę.

Jak doprać skórę na meblach?

Skóra to bardzo delikatny materiał. Każdą powstałą na niej plamę powinno spierać się jak najszybciej. Lepiej nie pozwolić im na to, by zaschły. Jeśli chodzi o czyszczenie całej powierzchni tapicerki, to można obrać jedną z trzech dróg. Najwygodniejsze jest skorzystanie z usług fachowców, którzy mogą przeprowadzić pranie metodą ekstrakcyjną. Tapicerkę można też wyprać ręcznie przy pomocy dedykowanych do tego produktów, ale zawsze trzeba sprawdzić w niewidocznym miejscu, jak środki reagują ze skórą. Kolejnym sposobem jest przygotowanie mieszanki oliwy z oliwek i octu. Do roztworu można dodać też kilka kropli olejku eterycznego, który ukryje zapach octu. Środek ten nakłada się na powierzchnie miękką ściereczką. Ważne jest jednak by nie dopuścić do przemoczenia tapicerki.

Cenniki

Poniższe ceny zawierają w sobie wszystko co jest potrzebne do wykonania usługi - nic więcej nie jest "extra" doliczane. Tanie czyszczenie jest możliwe przy większych zamówieniach (powyżej 500zł) np w kilka osób z jednego miejsca tzw. grupowe zakupy istnieje możliwość negocjowania cen.

Umów czyszczenie

Dojazd do Ciebie jest za darmo w rejonie: Łagiewniki, Podgórze, Podwawelskie, Ludwinów, most Grunwaldzki, Dębniki, Borek Fałęcki, Ruczaj. W pozostałych częściach Krakowa, tylko przy zamówieniu na kwotę minimum 100zł dojazd jest za darmo. Poza wymienionymi rejonami w przypadku zamówienia poniżej 100zł doliczany jest koszt dojazdu w wysokości 50zł. Zlecenia na terenie Małopolski ustalamy indywidualnie.