Jak wyczyścić materac?

Jesteśmy zaszczepieni i ozonujemy. Zapraszamy!

Nie ma możliwości, by włożyć materac do jakiejkolwiek pralki. Najlepszym sposobem jest, więc wypranie materaca metodą ekstrakcyjną, którą można przeprowadzić nawet bez ściągania materaca z łóżka.

Jak zdezynfekować materac?

Wiele osób zapomina o czyszczeniu swoich materacy. Przykrywa je prześcieradłami i zapomina o pozbywaniu się plam. Tymczasem materac może być sporym rezerwuarem drobnoustrojów i roztoczy. Jeśli się ich nie usuwa, to śpi się na tykającej bombie biologicznej. Równocześnie dbanie o higienę materaca nie jest łatwe. Większość modeli nie ma możliwości ściągnięcia z nich pokrowca. W takim wypadku nie można właściwie mówić o żadnym innym sposobie na pranie niż po prostu korzystanie z usług fachowców ze sprzętem przystosowanym do takich zadań. Warto też pamiętać, że materac musi dobrze wyschnąć po praniu, by mógł być używany zgodnie z przeznaczeniem.

Umów się na czyszczenie

Dojazd do Ciebie jest za darmo w rejonie: Dębniki, Ruczaj, Podgórze, most Grunwaldzki, Borek Fałęcki, Ludwinów, Łagiewniki, Podwawelskie. W pozostałych częściach Krakowa, tylko przy zamówieniu na kwotę minimum 100zł dojazd jest za darmo. Poza wymienionymi rejonami w przypadku zamówienia poniżej 100zł doliczany jest koszt dojazdu w wysokości 50zł. Zlecenia na terenie Małopolski ustalamy indywidualnie.

Cenniki

Poniższe ceny zawierają w sobie wszystko co jest potrzebne do wykonania usługi - nic więcej nie jest "extra" doliczane. Tanie czyszczenie jest możliwe przy większych zamówieniach (powyżej 500zł) np w kilka osób z jednego miejsca tzw. grupowe zakupy istnieje możliwość negocjowania cen.