Jak usunąć plamy z trawy?

Jesteśmy zaszczepieni i ozonujemy. Zapraszamy!

Sposobów na usunięcie plam z trawy jest wiele. Zabrudzenia można przecierać mlekiem, 70-procentowym alkoholem, sokiem z cytryny lub płynem do mycia naczyń. Jedynym warunkiem jest to, że plama musi być świeża. Kiedy zaschnie, jej usunięcie będzie dużo trudniejsze.

Jak pozbyć się zielonych plam?

Trawa zawiera chlorofil, który po zaschnięciu jest praktycznie nie do usunięcia. Absolutnie nie można używać do jego zmycia gorącej wody, która tylko utrwali barwnik. Przy zmywaniu plamy trzeba raczej unikać pocierania a jedynie wykonywać ruchu oklepujące. Dzięki nim plama nie będzie roztarta na większej powierzchni oraz nie wniknie głębiej w strukturę dywanu lub tapicerki.

Cenniki

Poniższe ceny zawierają w sobie wszystko co jest potrzebne do wykonania usługi - nic więcej nie jest "extra" doliczane. Tanie czyszczenie jest możliwe przy większych zamówieniach (powyżej 500zł) np w kilka osób z jednego miejsca tzw. grupowe zakupy istnieje możliwość negocjowania cen.

Umów czyszczenie

Dojazd do Ciebie jest za darmo w rejonie: Łagiewniki, Dębniki, Ruczaj, Podgórze, Ludwinów, Borek Fałęcki, Podwawelskie, most Grunwaldzki. W pozostałych częściach Krakowa, tylko przy zamówieniu na kwotę minimum 100zł dojazd jest za darmo. Poza wymienionymi rejonami w przypadku zamówienia poniżej 100zł doliczany jest koszt dojazdu w wysokości 50zł. Zlecenia na terenie Małopolski ustalamy indywidualnie.