Jak usunąć plamy z pasty do butów?

Jesteśmy zaszczepieni i ozonujemy. Zapraszamy!

Pastę do butów usuwa się przy pomocy rozpuszczalnika. Kiedy będzie mniej widoczna, powinno się zmyć ją do końca spirytusem metylowym.

Czym zmyć pastę do butów?

Pasta do butów to substancja, która zawiera mocne barwniki i tłuszcze. Jej usunięcie może być bardzo trudne. Jeśli nie wiesz, jak się za to poprawnie zabrać to lepiej będzie, jeśli poprosisz o pomoc fachowców. Niewprawne próby usuwania plam mogą je tylko utwardzić i utrudnić ich spranie.

Cenniki

Poniższe ceny zawierają w sobie wszystko co jest potrzebne do wykonania usługi - nic więcej nie jest "extra" doliczane. Tanie czyszczenie jest możliwe przy większych zamówieniach (powyżej 500zł) np w kilka osób z jednego miejsca tzw. grupowe zakupy istnieje możliwość negocjowania cen.

Umów czyszczenie

Dojazd do Ciebie jest za darmo w rejonie: Ludwinów, Borek Fałęcki, Ruczaj, Podwawelskie, most Grunwaldzki, Dębniki, Podgórze, Łagiewniki. W pozostałych częściach Krakowa, tylko przy zamówieniu na kwotę minimum 100zł dojazd jest za darmo. Poza wymienionymi rejonami w przypadku zamówienia poniżej 100zł doliczany jest koszt dojazdu w wysokości 50zł. Zlecenia na terenie Małopolski ustalamy indywidualnie.