Jak usunąć plamy z krwi?

Jesteśmy zaszczepieni i ozonujemy. Zapraszamy!

Krew można usunąć, polewając plamę zimną wodą lub wodą utlenioną. Dopiero później można zmyć ślad przy pomocy wilgotnej szmatki i mydła.

Sposób na plamy z krwi?

Plamy z krwi należą do najtrudniejszych do zmycia. W przypadku ich powstania ważne jest, by działać szybko. Zabrudzenie powinno być zmyte jak najwcześniej. Jeśli zaschnie, to pozbycie się go będzie dużo trudniejsze. Jeśli jednak krew zdąży wchłonąć się w dywan, warto nasączyć wacik kosmetyczny wodą utlenioną i przycisnąć go do plamy. Zabieg ten powinien zmniejszyć jej widoczność. W przypadku korzystania z usług firmy czyszczącej dywany i tapicerkę warto uprzedzić jej pracowników o istnieniu plamy z krwi. Dzięki temu fachowcy będą mogli wstępnie przygotować ją do usunięcia, a dopiero później wyprać całą powierzchnię. Używając wody utlenionej, trzeba pamiętać, że może ona odbarwić dywan.

Cenniki

Poniższe ceny zawierają w sobie wszystko co jest potrzebne do wykonania usługi - nic więcej nie jest "extra" doliczane. Tanie czyszczenie jest możliwe przy większych zamówieniach (powyżej 500zł) np w kilka osób z jednego miejsca tzw. grupowe zakupy istnieje możliwość negocjowania cen.

Zamów czyszczenie

Dojazd do Ciebie jest za darmo w rejonie: Borek Fałęcki, most Grunwaldzki, Podgórze, Łagiewniki, Ludwinów, Podwawelskie, Dębniki, Ruczaj. W pozostałych częściach Krakowa, tylko przy zamówieniu na kwotę minimum 100zł dojazd jest za darmo. Poza wymienionymi rejonami w przypadku zamówienia poniżej 100zł doliczany jest koszt dojazdu w wysokości 50zł. Zlecenia na terenie Małopolski ustalamy indywidualnie.