Jak usunąć plamy z kawy?

Jesteśmy zaszczepieni i ozonujemy. Zapraszamy!

Plamy po kawie powinno polewać się sokiem z cytryny. Trzeba pozwolić mu dobrze wniknąć w strukturę plamy. Najlepiej jest, więc zostawić sok przynajmniej na 20 minut, a następnie spłukać letnią wodą. Inną metodą jest używanie roztworu wody i octu.

Sposób na plamę po kawie?

Plamy z kawy są dość uporczywe, a domowych sposobów na ich usunięcie jest bardzo dużo. Każda gospodyni ma swój. Trzeba jednak pamiętać, że plamy z kawy powinno usuwać się jak najszybciej po ich powstawaniu. Dzięki temu nie zostaną wchłonięte w głąb włókien dywanu lub tapicerki. Najprostszą metodą jest przygotowanie roztworu wody i octu (1 litr wody i 1 łyżeczka octu). Mieszankę tę nakłada się na gąbkę lub szmatkę, a następnie pociera nią plamę, aż przestanie być widoczna. Niektóre domowe sposoby zalecają też przygotowanie papki z sody oczyszczonej i wody. Nakłada się ją na plamę, a po kilkunastu minutach się ją ściera.

Cenniki

Poniższe ceny zawierają w sobie wszystko co jest potrzebne do wykonania usługi - nic więcej nie jest "extra" doliczane. Tanie czyszczenie jest możliwe przy większych zamówieniach (powyżej 500zł) np w kilka osób z jednego miejsca tzw. grupowe zakupy istnieje możliwość negocjowania cen.

Umów się na czyszczenie

Dojazd do Ciebie jest za darmo w rejonie: Ruczaj, Podgórze, Podwawelskie, Dębniki, Borek Fałęcki, Łagiewniki, most Grunwaldzki, Ludwinów. W pozostałych częściach Krakowa, tylko przy zamówieniu na kwotę minimum 100zł dojazd jest za darmo. Poza wymienionymi rejonami w przypadku zamówienia poniżej 100zł doliczany jest koszt dojazdu w wysokości 50zł. Zlecenia na terenie Małopolski ustalamy indywidualnie.