Jak usunąć plamy z herbaty?

Jesteśmy zaszczepieni i ozonujemy. Zapraszamy!

Najlepszym sposobem jest polanie plamy sokiem z cytryny. Zostawia się go na tkaninie przez 20 minut, a następnie spłukuje letnią wodą. Jeśli plama nie zniknęła, to czynność trzeba powtórzyć. Z tym zadaniem powinno sobie poradzić też szare mydło.

Sposób na plamy z herbaty?

Zabrudzenia z herbaty są dość uciążliwe. Wystarczy chwila nieuwagi, by napój rozlał się na kanapę lub dywan. W ten sposób powstają brązowe plamy, które dobrze jest usuwać jak najszybciej. Plamy te można zmywać domowymi sposobami. Można też zawołać fachowców, którzy usuną je, stosując zaawansowane metody. Pranie ekstrakcyjne powinno sobie poradzić z plamami z herbaty, o ile nie były one wcześniej niewłaściwie potraktowane. Źle stosowane domowe sposoby mogą bardziej zaszkodzić niż pomóc.

Umów się na czyszczenie

Dojazd do Ciebie jest za darmo w rejonie: Dębniki, Borek Fałęcki, Ruczaj, most Grunwaldzki, Ludwinów, Łagiewniki, Podwawelskie, Podgórze. W pozostałych częściach Krakowa, tylko przy zamówieniu na kwotę minimum 100zł dojazd jest za darmo. Poza wymienionymi rejonami w przypadku zamówienia poniżej 100zł doliczany jest koszt dojazdu w wysokości 50zł. Zlecenia na terenie Małopolski ustalamy indywidualnie.

Cenniki

Poniższe ceny zawierają w sobie wszystko co jest potrzebne do wykonania usługi - nic więcej nie jest "extra" doliczane. Tanie czyszczenie jest możliwe przy większych zamówieniach (powyżej 500zł) np w kilka osób z jednego miejsca tzw. grupowe zakupy istnieje możliwość negocjowania cen.