Jak usunąć plamę z pasty do zębów?

Jesteśmy zaszczepieni i ozonujemy. Zapraszamy!

Najlepiej jest poczekać aż zaschnie. Twardą pastę można podważyć nożem, a pozostałość zmyć wacikiem nasączonym w płynie do demakijażu. Świeżą pastę też można spróbować ściągnąć nożem, ale trzeba bardzo uważać, by jej nie wetrzeć w tkaninę.

Jak pozbyć się starej plamy po paście do zębów?

Pasta do zębów dość łatwo się spiera, o ile robi się to możliwie jak najwcześniej. W przypadku bardzo świeżych plam wystarczy czasami tylko przetarcie chłodną wodą. Ważne jednak jest, by nie dopuścić do przemoknięcia tkaniny.

Umów się na czyszczenie

Dojazd do Ciebie jest za darmo w rejonie: Podwawelskie, Podgórze, most Grunwaldzki, Ruczaj, Dębniki, Ludwinów, Łagiewniki, Borek Fałęcki. W pozostałych częściach Krakowa, tylko przy zamówieniu na kwotę minimum 100zł dojazd jest za darmo. Poza wymienionymi rejonami w przypadku zamówienia poniżej 100zł doliczany jest koszt dojazdu w wysokości 50zł. Zlecenia na terenie Małopolski ustalamy indywidualnie.

Cenniki

Poniższe ceny zawierają w sobie wszystko co jest potrzebne do wykonania usługi - nic więcej nie jest "extra" doliczane. Tanie czyszczenie jest możliwe przy większych zamówieniach (powyżej 500zł) np w kilka osób z jednego miejsca tzw. grupowe zakupy istnieje możliwość negocjowania cen.