Jak pozbyć się zapachu mokrego psa?

Jesteśmy zaszczepieni i ozonujemy. Zapraszamy!

Zapach mokrego psa osadza się we wszystkich tekstyliach w mieszkaniu. Jest, więc obecny w tapicerce kanapy, zasłonach czy też wykładzinach. Żeby, więc się go pozbyć trzeba odświeżyć wszystkie materiały, które mogły go wchłonąć. Najprościej jest zrobić to przy pomocy czyszczenia ekstrakcyjnego.

Czy można pozbyć się zapachu psa z dywanu?

Zapach mokrej sierści jest bardzo charakterystyczny i należy do tych zapachów, których najtrudniej jest się pozbyć. Z tego właśnie powodu osoby posiadające psa powinny raczej rezygnować z dywanów w mieszkaniu. Dobrze jest też nie pozwalać mokremu pupilowi siadać na kanapach lub fotelach po to, by ograniczyć wchłanianie zapachu w tapicerkę.

Umów się na czyszczenie

Dojazd do Ciebie jest za darmo w rejonie: Ruczaj, Ludwinów, Dębniki, Podgórze, Łagiewniki, Borek Fałęcki, Podwawelskie, most Grunwaldzki. W pozostałych częściach Krakowa, tylko przy zamówieniu na kwotę minimum 100zł dojazd jest za darmo. Poza wymienionymi rejonami w przypadku zamówienia poniżej 100zł doliczany jest koszt dojazdu w wysokości 50zł. Zlecenia na terenie Małopolski ustalamy indywidualnie.

Cenniki

Poniższe ceny zawierają w sobie wszystko co jest potrzebne do wykonania usługi - nic więcej nie jest "extra" doliczane. Tanie czyszczenie jest możliwe przy większych zamówieniach (powyżej 500zł) np w kilka osób z jednego miejsca tzw. grupowe zakupy istnieje możliwość negocjowania cen.