Jak pozbyć się tłustych plam z wykładziny?

Jesteśmy zaszczepieni i ozonujemy. Zapraszamy!

Tłuste plamy najlepiej usuwa się alkoholem. Do usuwania plam z oleju zaleca się, więc stosowanie spirytusu salicylowego. Można też wymieszać go z solą w proporcji 1:4 (1 część soli, 4 alkoholu). Taki duet powinien poradzić sobie z każdą kroplą oleju.

Czy można wywabić tłuszcz z dywanu?

Warto wiedzieć, że alkohol jest powszechnie stosowany do odtłuszczania powierzchni. Doskonale radzi sobie też z dywanami. Tłuszcz powinno usuwać się jak najszybciej po powstaniu zabrudzenia. Im dłużej zwlekamy, tym wnika on głębiej we włókna dywanu lub tapicerki, a także zasycha. W skrajnych przypadkach może też powodować odbarwienia materiałów. Kolejnym problemem z tłustymi plamami jest łatwość, z jaką są roznoszone i rozprzestrzeniane. Jeśli domowe sposoby usuwania plam z oleju zawiodą, dobrze jest zwrócić się o pomoc do fachowców. Jeśli plamy nie będą zbyt stare jet duże prawdopodobieństwo, że czyszczenie ekstrakcyjne sobie z nimi poradzi.

Umów się na czyszczenie

Dojazd do Ciebie jest za darmo w rejonie: Dębniki, Ruczaj, Ludwinów, Borek Fałęcki, Łagiewniki, Podwawelskie, Podgórze, most Grunwaldzki. W pozostałych częściach Krakowa, tylko przy zamówieniu na kwotę minimum 100zł dojazd jest za darmo. Poza wymienionymi rejonami w przypadku zamówienia poniżej 100zł doliczany jest koszt dojazdu w wysokości 50zł. Zlecenia na terenie Małopolski ustalamy indywidualnie.

Cenniki

Poniższe ceny zawierają w sobie wszystko co jest potrzebne do wykonania usługi - nic więcej nie jest "extra" doliczane. Tanie czyszczenie jest możliwe przy większych zamówieniach (powyżej 500zł) np w kilka osób z jednego miejsca tzw. grupowe zakupy istnieje możliwość negocjowania cen.