Jak pozbyć się plamy ze szpinaku?

Jesteśmy zaszczepieni i ozonujemy. Zapraszamy!

Brzydkie, zielone plamy po szpinaku możesz usunąć surowym ziemniakiem. Kroi się go na pół i naciera zabrudzoną powierzchnię. Inną propozycją jest przygotowanie gęstej papki z sody oczyszczonej i wody. Nakłada się ją na przynajmniej 30 minut, a później zmywa szmatką nasączoną chłodną wodą.

Jak sprać szpinak z kanapy?

Plamy ze szpinaku powinno się zmywać, kiedy są jeszcze świeże. Zaschnięte są dużo trudniejsze do usunięcia, a niektórzy nawet twierdzą, że są niezmywalne. Warto, więc reagować szybko na ich pojawienie się. A co w sytuacji, gdy nie zauważymy powstania plamy? Najlepiej będzie poprosić o pomoc profesjonalistów i uprzedzić ich, z jaką plamą będą mieli do czynienia.

Umów czyszczenie

Dojazd do Ciebie jest za darmo w rejonie: Borek Fałęcki, Ludwinów, Łagiewniki, most Grunwaldzki, Ruczaj, Dębniki, Podwawelskie, Podgórze. W pozostałych częściach Krakowa, tylko przy zamówieniu na kwotę minimum 100zł dojazd jest za darmo. Poza wymienionymi rejonami w przypadku zamówienia poniżej 100zł doliczany jest koszt dojazdu w wysokości 50zł. Zlecenia na terenie Małopolski ustalamy indywidualnie.

Cenniki

Poniższe ceny zawierają w sobie wszystko co jest potrzebne do wykonania usługi - nic więcej nie jest "extra" doliczane. Tanie czyszczenie jest możliwe przy większych zamówieniach (powyżej 500zł) np w kilka osób z jednego miejsca tzw. grupowe zakupy istnieje możliwość negocjowania cen.