Jak pozbyć się plamy ze smaru?

Jesteśmy zaszczepieni i ozonujemy. Zapraszamy!

Plamy ze smaru są tłuste, co sprawia, że wyjątkowo ciężko się je usuwa. Najprościej jest zetrzeć je przy pomocy wacika nasączonego benzyną ekstrakcyjną lub użycie gotowego odplamiacza.

Jak wyprać plamy ze smaru?

Stara zasada mówi, żeby zmywać tłuste tłustym. Pamiętaj jednak, że dywan lub tapicerka zachowują się inaczej niż ubrania. Nie nakładaj masła na plamy ze smaru na dywanie, bo mogą się okazać później praktycznie nie do usunięcia. Dywanu nie można wrzucić do pralki i wyprać w wysokiej temperaturze, więc spranie masła też będzie problemem. Najlepiej, więc jest pozostać przy benzynie ekstrakcyjnej i dedykowanych odplamiaczach.

Umów czyszczenie

Dojazd do Ciebie jest za darmo w rejonie: Ruczaj, Borek Fałęcki, Podwawelskie, Ludwinów, most Grunwaldzki, Podgórze, Dębniki, Łagiewniki. W pozostałych częściach Krakowa, tylko przy zamówieniu na kwotę minimum 100zł dojazd jest za darmo. Poza wymienionymi rejonami w przypadku zamówienia poniżej 100zł doliczany jest koszt dojazdu w wysokości 50zł. Zlecenia na terenie Małopolski ustalamy indywidualnie.

Cenniki

Poniższe ceny zawierają w sobie wszystko co jest potrzebne do wykonania usługi - nic więcej nie jest "extra" doliczane. Tanie czyszczenie jest możliwe przy większych zamówieniach (powyżej 500zł) np w kilka osób z jednego miejsca tzw. grupowe zakupy istnieje możliwość negocjowania cen.