Jak pozbyć się plam z soku porzeczkowego?

Jesteśmy zaszczepieni i ozonujemy. Zapraszamy!

Najprościej jest spróbować zmyć świeżą plamę zimną wodą. Nigdy nie wolno używać ciepłej, bo może to utwardzić zabrudzenie i sprawić, że będzie bardzo trudne do usunięcia. Jeszcze mokrą plamę z soku można też zasypać grubą warstwą soli.

Jak usunąć plamę z soku porzeczkowego?

Plamy z soku porzeczkowego należą do najtrudniejszych. Tym bardziej że sok ten ma bardzo intensywny i charakterystyczny kolor. Trudno się go pozbyć szczególnie z jasnych tapicerek i dywanów. Ważne jest, więc by reagować szybko i walczyć z plamą od razu po tym, jak powstanie. W przypadku plam z soku można rozważyć też użycie płynu do mycia naczyń lub odplamiacza. Stawiając na to ostatnie rozwiązanie, trzeba mieć jednak świadomość, że chemiczny odplamiacz może zniszczyć materiał, na którym został użyty. Warto, więc wcześniej przeprowadzić próbę w jakimś niewidocznym miejscu.

Umów się na czyszczenie

Dojazd do Ciebie jest za darmo w rejonie: Dębniki, Podgórze, Łagiewniki, Borek Fałęcki, Ruczaj, Ludwinów, Podwawelskie, most Grunwaldzki. W pozostałych częściach Krakowa, tylko przy zamówieniu na kwotę minimum 100zł dojazd jest za darmo. Poza wymienionymi rejonami w przypadku zamówienia poniżej 100zł doliczany jest koszt dojazdu w wysokości 50zł. Zlecenia na terenie Małopolski ustalamy indywidualnie.

Cenniki

Poniższe ceny zawierają w sobie wszystko co jest potrzebne do wykonania usługi - nic więcej nie jest "extra" doliczane. Tanie czyszczenie jest możliwe przy większych zamówieniach (powyżej 500zł) np w kilka osób z jednego miejsca tzw. grupowe zakupy istnieje możliwość negocjowania cen.