Jak pozbyć się plam z perfum?

Jesteśmy zaszczepieni i ozonujemy. Zapraszamy!

Rozlane perfumy powinno usunąć się jak najszybciej. Najlepiej jest dobrze wysuszyć je papierowym ręcznikiem, a następnie miejsce po plamie przemyć letnią wodą.

Jak doprać perfumy?

Perfumy wchłonięte przez dywan mogą jeszcze długo pachnieć w całym pomieszczeniu. Wbrew pozorom nie jest to dobra informacja. Zapach szybko może stać się uciążliwy. Żeby się go pozbyć, warto zasypać plamę sodą oczyszczoną, a następnie zmieść ją lub odkurzyć. W ten sposób usuwa się jednak tylko intensywny zapach, ale nie samą plamę.

Cenniki

Poniższe ceny zawierają w sobie wszystko co jest potrzebne do wykonania usługi - nic więcej nie jest "extra" doliczane. Tanie czyszczenie jest możliwe przy większych zamówieniach (powyżej 500zł) np w kilka osób z jednego miejsca tzw. grupowe zakupy istnieje możliwość negocjowania cen.

Umów się na czyszczenie

Dojazd do Ciebie jest za darmo w rejonie: Łagiewniki, most Grunwaldzki, Ludwinów, Ruczaj, Podgórze, Podwawelskie, Dębniki, Borek Fałęcki. W pozostałych częściach Krakowa, tylko przy zamówieniu na kwotę minimum 100zł dojazd jest za darmo. Poza wymienionymi rejonami w przypadku zamówienia poniżej 100zł doliczany jest koszt dojazdu w wysokości 50zł. Zlecenia na terenie Małopolski ustalamy indywidualnie.