Jak pozbyć się plam z obiadków dla dzieci?

Jesteśmy zaszczepieni i ozonujemy. Zapraszamy!

Najlepiej jest używać domowej pasty z sody oczyszczonej z octem lub sody z sokiem z cytryny. Pastę tę nakładamy na świeżą plamę, zostawiamy na 20-30 minut i zmywamy letnią wodą.

Jak usunąć plamy z obiadków?

Plamy z obiadków dziecięcych mogą być bardzo uciążliwe. Marchewka, dynia, buraki, brokuły czy szpinak mają bardzo intensywne kolory, które mogą zostawić po sobie brzydkie ślady i nieprzyjemny zapach. Z tego powodu ważne jest, by reagować jak najszybciej i usuwać zabrudzenia na bieżąco.

Umów czyszczenie

Dojazd do Ciebie jest za darmo w rejonie: Borek Fałęcki, Podgórze, Ruczaj, Ludwinów, most Grunwaldzki, Podwawelskie, Dębniki, Łagiewniki. W pozostałych częściach Krakowa, tylko przy zamówieniu na kwotę minimum 100zł dojazd jest za darmo. Poza wymienionymi rejonami w przypadku zamówienia poniżej 100zł doliczany jest koszt dojazdu w wysokości 50zł. Zlecenia na terenie Małopolski ustalamy indywidualnie.

Cenniki

Poniższe ceny zawierają w sobie wszystko co jest potrzebne do wykonania usługi - nic więcej nie jest "extra" doliczane. Tanie czyszczenie jest możliwe przy większych zamówieniach (powyżej 500zł) np w kilka osób z jednego miejsca tzw. grupowe zakupy istnieje możliwość negocjowania cen.