Jak pozbyć się plam z musztardy?

Jesteśmy zaszczepieni i ozonujemy. Zapraszamy!

Najprostszą metodą jest nałożenie na plamę nierozcieńczonego detergentu, a następnie starcie go wilgotną szmatką. W niektórych przypadkach można też użyć wody utlenionej, ale trzeba mieć świadomość, że może ona odbarwić materiał.

Jak usunąć plamy po musztardzie?

Plamy z musztardy nie mogą mieć kontaktu z amoniakiem i podwyższoną temperaturą. Czynniki te utwardzają musztardę i sprawiają, że plama staje się praktycznie nie do ruszenia. Najlepiej jest, więc używać płynu do prania lub do mycia naczyń (pozbywa się tłuszczu) w połączeniu z letnią, ale nie ciepłą wodą.

Cenniki

Poniższe ceny zawierają w sobie wszystko co jest potrzebne do wykonania usługi - nic więcej nie jest "extra" doliczane. Tanie czyszczenie jest możliwe przy większych zamówieniach (powyżej 500zł) np w kilka osób z jednego miejsca tzw. grupowe zakupy istnieje możliwość negocjowania cen.

Umów się na czyszczenie

Dojazd do Ciebie jest za darmo w rejonie: Ludwinów, Podgórze, Ruczaj, Podwawelskie, Dębniki, Borek Fałęcki, most Grunwaldzki, Łagiewniki. W pozostałych częściach Krakowa, tylko przy zamówieniu na kwotę minimum 100zł dojazd jest za darmo. Poza wymienionymi rejonami w przypadku zamówienia poniżej 100zł doliczany jest koszt dojazdu w wysokości 50zł. Zlecenia na terenie Małopolski ustalamy indywidualnie.