Jak pozbyć się plam z lakieru do paznokci?

Jesteśmy zaszczepieni i ozonujemy. Zapraszamy!

Lakier do paznokci zmywa się rozpuszczalnikiem, czyli po prostu zmywaczem do paznokci. Wcześniej powinno się jednak zrobić próbę w niewidocznym miejscu i sprawdzić, czy zmywacz nie odbarwia włókien.

Czym sprać lakier do paznokci?

Pamiętajmy też, że dywany są wykonane z różnych surowców. Te zawierające w swoim składzie prawdziwą wełnę nie polubią się ze zmywaczem zawierającym aceton. Po zmyciu lakieru, miejsce po plamie dobrze jest też przemyć letnią wodą z płynem do mycia naczyń. Dzięki temu zostaną usunięte pozostałości po rozpuszczalniku oraz nieprzyjemny zapach. Inną metodą jest spryskanie plamy lakieru do paznokci lakierem do włosów. Utworzy on twardą powłokę, którą będzie można rozbić np. łyżką, a później wciągnąć odkurzaczem.

Cenniki

Poniższe ceny zawierają w sobie wszystko co jest potrzebne do wykonania usługi - nic więcej nie jest "extra" doliczane. Tanie czyszczenie jest możliwe przy większych zamówieniach (powyżej 500zł) np w kilka osób z jednego miejsca tzw. grupowe zakupy istnieje możliwość negocjowania cen.

Umów się na czyszczenie

Dojazd do Ciebie jest za darmo w rejonie: Łagiewniki, Podgórze, Podwawelskie, Ruczaj, Ludwinów, Dębniki, Borek Fałęcki, most Grunwaldzki. W pozostałych częściach Krakowa, tylko przy zamówieniu na kwotę minimum 100zł dojazd jest za darmo. Poza wymienionymi rejonami w przypadku zamówienia poniżej 100zł doliczany jest koszt dojazdu w wysokości 50zł. Zlecenia na terenie Małopolski ustalamy indywidualnie.