Jak pozbyć się plam z ketchupu?

Jesteśmy zaszczepieni i ozonujemy. Zapraszamy!

Podstawowym działaniem jest zebranie nadmiaru ketchupu, ale bez wtarcia go w tapicerkę lub dywan. Pozostałą plamę można zmyć wodą wymieszaną z płynem do prania lub płynem do mycia naczyń albo też spróbować mieszanki wody z octem.

Jak usunąć plamy po ketchupie?

W przypadku plam z ketchupu najważniejsze jest niedopuszczenie do tego, by sos wniknął w głąb włókien. Dlatego trzeba go jak najwięcej zebrać. Plamę usuwa się na mokro, kiedy jeszcze nie zaschła. Najlepiej jest wykorzystać do tego celu bawełniane ścierki lub ręczniki papierowe. Zabrudzenia nie powinno się trzeć, a jedynie odciskać.

Cenniki

Poniższe ceny zawierają w sobie wszystko co jest potrzebne do wykonania usługi - nic więcej nie jest "extra" doliczane. Tanie czyszczenie jest możliwe przy większych zamówieniach (powyżej 500zł) np w kilka osób z jednego miejsca tzw. grupowe zakupy istnieje możliwość negocjowania cen.

Umów się na czyszczenie

Dojazd do Ciebie jest za darmo w rejonie: Podwawelskie, most Grunwaldzki, Ruczaj, Ludwinów, Dębniki, Podgórze, Borek Fałęcki, Łagiewniki. W pozostałych częściach Krakowa, tylko przy zamówieniu na kwotę minimum 100zł dojazd jest za darmo. Poza wymienionymi rejonami w przypadku zamówienia poniżej 100zł doliczany jest koszt dojazdu w wysokości 50zł. Zlecenia na terenie Małopolski ustalamy indywidualnie.