Jak pozbyć się plam z farby do włosów?

Jesteśmy zaszczepieni i ozonujemy. Zapraszamy!

Koniecznie zbierz jak najwięcej farby, ale tak by nie wcierać jej we włókna. Plamę zmywaj domowym roztworem – 2 szklanki zimnej wody, 1 szklanka octu i 1 łyżka płynu do mycia naczyń.

Jak usunąć plamy z farby do włosów?

Plamy z farby do włosów są bardzo trudne. Trzeba zmywać je jak najszybciej po ich powstaniu. Można wykorzystać do tego domową miksturę. Nakłada się ją szmatką lub wacikiem. Co ważne, powinno się nakładać ją najpierw po zewnętrznym obwodzie plamy, a później kierować się do środka. Dzięki temu farba nie powinna rozlewać się dalej i tworzyć jeszcze większego zabrudzenia.

Zamów czyszczenie

Dojazd do Ciebie jest za darmo w rejonie: Dębniki, Ludwinów, most Grunwaldzki, Podwawelskie, Podgórze, Borek Fałęcki, Ruczaj, Łagiewniki. W pozostałych częściach Krakowa, tylko przy zamówieniu na kwotę minimum 100zł dojazd jest za darmo. Poza wymienionymi rejonami w przypadku zamówienia poniżej 100zł doliczany jest koszt dojazdu w wysokości 50zł. Zlecenia na terenie Małopolski ustalamy indywidualnie.

Cenniki

Poniższe ceny zawierają w sobie wszystko co jest potrzebne do wykonania usługi - nic więcej nie jest "extra" doliczane. Tanie czyszczenie jest możliwe przy większych zamówieniach (powyżej 500zł) np w kilka osób z jednego miejsca tzw. grupowe zakupy istnieje możliwość negocjowania cen.