Jak pozbyć się plam z carabu?

Jesteśmy zaszczepieni i ozonujemy. Zapraszamy!

Carabu to piękna i wytrzymała tapicerka, ale trzeba dbać o nią systematycznie. Plamy powinno usuwać się wtedy, gdy są świeże. Zalecaną metodą jest używanie wilgotnej szmatki. Przy czyszczeniu carabu nie ma potrzeby stosowania detergentów.

Co zrobić z plamami na carabu?

Wiele osób uważa, że carabu jest tkaniną plamoodporną. Wynika to z faktu, że jego włókna pokryte są warstwą teflonu, która uniemożliwia wnikanie brudu w głąb włókien. W rzeczywistości, jeśli brudu będzie bardzo dużo, to będzie się on akumulował i odkładał w tkaninie. Takie zabrudzenia są trudne do usunięcia, więc ich pozbycie się wymaga sporo pracy. Zadbane carabu powinno być regularnie odkurzane oraz czyszczone, a plamy powinny być usuwane na bieżąco. W tym celu poleca się po prostu używanie wilgotnej szmatki. W razie, gdy zaniedbamy tapicerkę z carabu, możemy skorzystać z pomocy fachowców. Czyszczenie metodą ekstrakcyjną i przy wykorzystaniu specjalistycznego sprzętu może poprawić wygląd tapicerki.

Cenniki

Poniższe ceny zawierają w sobie wszystko co jest potrzebne do wykonania usługi - nic więcej nie jest "extra" doliczane. Tanie czyszczenie jest możliwe przy większych zamówieniach (powyżej 500zł) np w kilka osób z jednego miejsca tzw. grupowe zakupy istnieje możliwość negocjowania cen.

Zamów czyszczenie

Dojazd do Ciebie jest za darmo w rejonie: Podwawelskie, Podgórze, Ludwinów, Borek Fałęcki, Łagiewniki, Dębniki, Ruczaj, most Grunwaldzki. W pozostałych częściach Krakowa, tylko przy zamówieniu na kwotę minimum 100zł dojazd jest za darmo. Poza wymienionymi rejonami w przypadku zamówienia poniżej 100zł doliczany jest koszt dojazdu w wysokości 50zł. Zlecenia na terenie Małopolski ustalamy indywidualnie.