Jak pozbyć się plam z atramentu?

Jesteśmy zaszczepieni i ozonujemy. Zapraszamy!

Plamy z atramentu usuwa się pastą z mąki ziemniaczanej i mleka. Nakłada się ją na zabrudzenia i pozostawia do całkowitego wyschnięcia. Później wystarczy wciągnąć ją odkurzaczem lub zmieść zmiotką.

Jak usunąć plamę z długopisu?

Ważna jest odpowiednia konsystencja pasty. Przyjmuje się, że na pół szklanki mleka wystarczą dwie łyżki mąki. W rzeczywistości proporcje należy dobierać tak, by pasta nie spływała z plam, więc musi być dość gęsta.

Cenniki

Poniższe ceny zawierają w sobie wszystko co jest potrzebne do wykonania usługi - nic więcej nie jest "extra" doliczane. Tanie czyszczenie jest możliwe przy większych zamówieniach (powyżej 500zł) np w kilka osób z jednego miejsca tzw. grupowe zakupy istnieje możliwość negocjowania cen.

Umów się na czyszczenie

Dojazd do Ciebie jest za darmo w rejonie: Borek Fałęcki, Łagiewniki, Podgórze, Dębniki, Podwawelskie, Ruczaj, most Grunwaldzki, Ludwinów. W pozostałych częściach Krakowa, tylko przy zamówieniu na kwotę minimum 100zł dojazd jest za darmo. Poza wymienionymi rejonami w przypadku zamówienia poniżej 100zł doliczany jest koszt dojazdu w wysokości 50zł. Zlecenia na terenie Małopolski ustalamy indywidualnie.