Jak pozbyć się plam po piwie?

Jesteśmy zaszczepieni i ozonujemy. Zapraszamy!

Świeże plamy można przetrzeć szmatką nasączoną octem, choć może się wtedy pojawić nieprzyjemny zapach. Stare plamy usuwa się zwykłą pianką do golenia, benzyną lub alkoholem.

Jak doprać plamę po piwie?

Plamy od piwa schodzą dość łatwo. Warto jednak pamiętać, że po zastosowaniu domowego sposobu na usunięcie plamy, powinno się też przetrzeć ją roztworem wody z mydłem lub płynem do mycia naczyń. Dzięki temu zniknie nieprzyjemny zapach octu lub alkoholu.

Zamów czyszczenie

Dojazd do Ciebie jest za darmo w rejonie: Podgórze, Łagiewniki, Dębniki, Podwawelskie, Ruczaj, most Grunwaldzki, Borek Fałęcki, Ludwinów. W pozostałych częściach Krakowa, tylko przy zamówieniu na kwotę minimum 100zł dojazd jest za darmo. Poza wymienionymi rejonami w przypadku zamówienia poniżej 100zł doliczany jest koszt dojazdu w wysokości 50zł. Zlecenia na terenie Małopolski ustalamy indywidualnie.

Cenniki

Poniższe ceny zawierają w sobie wszystko co jest potrzebne do wykonania usługi - nic więcej nie jest "extra" doliczane. Tanie czyszczenie jest możliwe przy większych zamówieniach (powyżej 500zł) np w kilka osób z jednego miejsca tzw. grupowe zakupy istnieje możliwość negocjowania cen.