Jak pozbyć się plam po musie owocowym?

Jesteśmy zaszczepieni i ozonujemy. Zapraszamy!

Wiele zależy od składu musu owocowego. Najbezpieczniej jest usunąć jego nadmiar tak, by nie rozetrzeć plamy. Pozostałość trzeba wytrzeć ściereczką nasączoną chłodną wodą.

Jak usunąć plamy po musie?

Musy owocowe dla dzieci mają różne składy. O ile plamy z jabłek lub bananów są łatwe do usunięcia, to maliny, truskawki i jagody mogą już sprawić pewne problemy. Z tego właśnie powodu trzeba reagować jak najszybciej i nie pozwolić, by zabrudzenia wyschły. Zmywając plamy ręcznie, trzeba bardzo uważać, by nie trzeć powierzchni a jedynie ją oklepywać. Dzięki temu uniknie się wcierania brudu głębiej oraz rozcierania go na większej części tkaniny.

Cenniki

Poniższe ceny zawierają w sobie wszystko co jest potrzebne do wykonania usługi - nic więcej nie jest "extra" doliczane. Tanie czyszczenie jest możliwe przy większych zamówieniach (powyżej 500zł) np w kilka osób z jednego miejsca tzw. grupowe zakupy istnieje możliwość negocjowania cen.

Umów się na czyszczenie

Dojazd do Ciebie jest za darmo w rejonie: Ludwinów, Borek Fałęcki, Łagiewniki, Podwawelskie, Ruczaj, Dębniki, Podgórze, most Grunwaldzki. W pozostałych częściach Krakowa, tylko przy zamówieniu na kwotę minimum 100zł dojazd jest za darmo. Poza wymienionymi rejonami w przypadku zamówienia poniżej 100zł doliczany jest koszt dojazdu w wysokości 50zł. Zlecenia na terenie Małopolski ustalamy indywidualnie.