Jak pozbyć się plam po mleku?

Jesteśmy zaszczepieni i ozonujemy. Zapraszamy!

Plamę trzeba jak najszybciej osuszyć ręcznikiem papierowym lub bawełnianą szmatką. Ślad po niej można przetrzeć szmatką nasączoną letnią wodą. Jeśli to nie zadziała, można sięgnąć po szare mydło, a w przypadku bardzo trudnej plamy — glicerynę.

Sposób na rozlane mleko na tapicerce?

Plamy po mleku wbrew pozorom mogą być uciążliwe. Dużo trudniejsze do usunięcia stają się, jeśli będą przecierane ciepłą wodą, która utrwali zabrudzenie lub zaschną. Takie plamy trzeba usuwać spirytusem denaturowym wymieszanym z wodą lub też mieszanina soku z cytryny i terpentyny. W przypadku jasnych materiałów można też wypróbować roztwór octu i wody. Jeśli wszystkie metody zawiodą, warto zamówić profesjonalną usługę czyszczenia tapicerki lub dywanu. Dobrze jest jednak pamiętać, że nawet fachowcy mogą mieć problem ze zmyciem plamy, która była wcześniej niewprawnie usuwana.

Cenniki

Poniższe ceny zawierają w sobie wszystko co jest potrzebne do wykonania usługi - nic więcej nie jest "extra" doliczane. Tanie czyszczenie jest możliwe przy większych zamówieniach (powyżej 500zł) np w kilka osób z jednego miejsca tzw. grupowe zakupy istnieje możliwość negocjowania cen.

Umów się na czyszczenie

Dojazd do Ciebie jest za darmo w rejonie: Łagiewniki, Podwawelskie, Ruczaj, Borek Fałęcki, most Grunwaldzki, Podgórze, Ludwinów, Dębniki. W pozostałych częściach Krakowa, tylko przy zamówieniu na kwotę minimum 100zł dojazd jest za darmo. Poza wymienionymi rejonami w przypadku zamówienia poniżej 100zł doliczany jest koszt dojazdu w wysokości 50zł. Zlecenia na terenie Małopolski ustalamy indywidualnie.