Jak pozbyć się plam po farbkach szkolnych?

Jesteśmy zaszczepieni i ozonujemy. Zapraszamy!

Nie wszystkie farbki można zmyć z wykładziny. W przypadku zwykłych, szkolnych farb można spróbować namoczyć gąbkę w letniej wodzie i detergencie do prania. Ważne jest, by robić, to zanim farba zaschnie. Im będzie starsza, tym trudniej będzie się jej pozbyć.

Jak doczyścić kolorowe plamy?

W internecie można znaleźć wiele rad na temat postępowania z plamami po farbach. Najlepszym rozwiązaniem jest zabezpieczanie dywanów i tapicerek tak, by plamy nie powstały. Jeśli jednak już są, to powinno się je zmywać jak najszybciej. Kiedy zaschną, mogą już nie być do ruszenia. W przypadku farb szkolnych można mówić o różnych składach, a co za tym idzie, mogą też charakteryzować się różną trwałością. Większość farbek zmywa się detergentem do prania, ale nie jest to pewniak. Warto jednak spróbować, bo na pewno zabrudzenie będzie mniej widoczne. Może się też okazać, że całkowicie zejdzie dopiero po kilku próbach zmycia.

Cenniki

Poniższe ceny zawierają w sobie wszystko co jest potrzebne do wykonania usługi - nic więcej nie jest "extra" doliczane. Tanie czyszczenie jest możliwe przy większych zamówieniach (powyżej 500zł) np w kilka osób z jednego miejsca tzw. grupowe zakupy istnieje możliwość negocjowania cen.

Umów się na czyszczenie

Dojazd do Ciebie jest za darmo w rejonie: Podgórze, Ruczaj, Dębniki, Ludwinów, Podwawelskie, most Grunwaldzki, Łagiewniki, Borek Fałęcki. W pozostałych częściach Krakowa, tylko przy zamówieniu na kwotę minimum 100zł dojazd jest za darmo. Poza wymienionymi rejonami w przypadku zamówienia poniżej 100zł doliczany jest koszt dojazdu w wysokości 50zł. Zlecenia na terenie Małopolski ustalamy indywidualnie.