Jak pozbyć się plam po batoniku?

Jesteśmy zaszczepieni i ozonujemy. Zapraszamy!

Wiele zależy od rodzaju batona. Większość z nich jest oblana czekoladą i to właśnie ona pozostawia brzydkie plamy. Można zmyć je na wiele domowych sposobów. Jest jednak jedno zastrzeżenie — plama powinna być w miarę świeża. Wtedy, powinna zadziałać na nie mieszanka wody i octu lub mleko.

Jak sprać plamy po batonie?

Plamy z czekoladowych batoników mogą być bardzo uciążliwe. Zabrudzenia pozostawia po sobie czekolada, ale bardzo często towarzyszą jej też inne składniki: dżemy owocowe, karmel, czy słodkie syropy. Plama może stać się, więc wyjątkowo trudna do usunięcia domowymi metodami. Warto, więc zastanowić się, czy najlepszym wyjściem nie będzie oddanie jej w ręce specjalistów, którzy mają do dyspozycji doświadczenie i profesjonalne środki do prania.

Umów się na czyszczenie

Dojazd do Ciebie jest za darmo w rejonie: Podwawelskie, Ruczaj, Ludwinów, Łagiewniki, most Grunwaldzki, Podgórze, Borek Fałęcki, Dębniki. W pozostałych częściach Krakowa, tylko przy zamówieniu na kwotę minimum 100zł dojazd jest za darmo. Poza wymienionymi rejonami w przypadku zamówienia poniżej 100zł doliczany jest koszt dojazdu w wysokości 50zł. Zlecenia na terenie Małopolski ustalamy indywidualnie.

Cenniki

Poniższe ceny zawierają w sobie wszystko co jest potrzebne do wykonania usługi - nic więcej nie jest "extra" doliczane. Tanie czyszczenie jest możliwe przy większych zamówieniach (powyżej 500zł) np w kilka osób z jednego miejsca tzw. grupowe zakupy istnieje możliwość negocjowania cen.