Jak odświeżyć tapicerowane łóżko?

Jesteśmy zaszczepieni i ozonujemy. Zapraszamy!

Łóżko jest doskonałym miejscem dla rozwoju roztoczy. Dlatego bardzo ważne jest, by je regularnie odświeżać. Podstawą jest częste i dokładne odkurzanie tapicerki. Oprócz tego warto ją też systematycznie prać.

Jak przeprać łóżko?

W przypadku, gdy obicie można łatwo ściągnąć z łóżka, to zadbanie o jego higienę nie powinno być trudne. Wystarczy po prostu ją zdemontować i wrzucić do pralki. Jednakże wiele mebli nie ma odpinanego obicia. W takim wypadku jedynym wyjściem jest czyszczenie metodą ekstrakcyjną. Ułatwia ona usunięcie plam i zanieczyszczeń, odświeża kolor, a przy okazji ma działanie dezynfekujące. W czasie czyszczenia usuwane są roztocza oraz ich jaja, które obok kurzu są jednym z najczęstszych alergenów.

Cenniki

Poniższe ceny zawierają w sobie wszystko co jest potrzebne do wykonania usługi - nic więcej nie jest "extra" doliczane. Tanie czyszczenie jest możliwe przy większych zamówieniach (powyżej 500zł) np w kilka osób z jednego miejsca tzw. grupowe zakupy istnieje możliwość negocjowania cen.

Umów się na czyszczenie

Dojazd do Ciebie jest za darmo w rejonie: Ruczaj, Dębniki, Podwawelskie, Borek Fałęcki, Ludwinów, Podgórze, Łagiewniki, most Grunwaldzki. W pozostałych częściach Krakowa, tylko przy zamówieniu na kwotę minimum 100zł dojazd jest za darmo. Poza wymienionymi rejonami w przypadku zamówienia poniżej 100zł doliczany jest koszt dojazdu w wysokości 50zł. Zlecenia na terenie Małopolski ustalamy indywidualnie.