Jak odświeżyć dywan z wełny?

Jesteśmy zaszczepieni i ozonujemy. Zapraszamy!

Wysoka zawartość lanoliny w naturalnej wełnie sprawia, że jest ona odporna na brud. Podstawą pielęgnacji jest, więc odkurzanie i usuwanie stałych zabrudzeń. Raz do roku można też dywan przeprać, lecz jeśli jest on mało użytkowany, to nie jest to konieczne.

Czy można doprać dywan z wełny?

Naturalna wełna nie lubi podwyższonej temperatury, która powoduje obkurczanie się włókien. Należy ją czyścić jedynie łagodnymi detergentami. Właściwe zadbanie o naturalną wełnę jest bardzo trudne. Dobrze jest, więc zostawić je profesjonalistom.

Zamów czyszczenie

Dojazd do Ciebie jest za darmo w rejonie: Podgórze, Łagiewniki, Ruczaj, Podwawelskie, Dębniki, Borek Fałęcki, most Grunwaldzki, Ludwinów. W pozostałych częściach Krakowa, tylko przy zamówieniu na kwotę minimum 100zł dojazd jest za darmo. Poza wymienionymi rejonami w przypadku zamówienia poniżej 100zł doliczany jest koszt dojazdu w wysokości 50zł. Zlecenia na terenie Małopolski ustalamy indywidualnie.

Cenniki

Poniższe ceny zawierają w sobie wszystko co jest potrzebne do wykonania usługi - nic więcej nie jest "extra" doliczane. Tanie czyszczenie jest możliwe przy większych zamówieniach (powyżej 500zł) np w kilka osób z jednego miejsca tzw. grupowe zakupy istnieje możliwość negocjowania cen.