Jak odnowić dywan?

Jesteśmy zaszczepieni i ozonujemy. Zapraszamy!

Odnowienie dywanu nie jest proste, ale jest możliwe. W tym celu trzeba koniecznie go wyczyścić, a potem regularnie dbać o jego pielęgnację, by znów go nie zaniedbać. Zalecaną metodą czyszczenia dywanów jest pranie metodą ekstrakcyjną.

Poleć sposób na dopranie dywanu?

Dywan, który przez kilka lat przeleżał na strychu, na pewno będzie potrzebował odświeżenia. Podobnie będzie z dywanami kupionymi z drugiej ręki. Odświeżać warto też te dywany, które leżą w mało uczęszczanych pokojach. Zazwyczaj nie brudzą się one zbyt intensywnie, ale za to odkłada się w nich kurz. Z czasem może się też zmienić kolor wykładziny oraz może kumulować nieprzyjemne zapachy. Żeby pozbyć się tych nieprzyjemnych konsekwencji, wystarczy raz na jakiś czas dobrze wyczyścić dywan oraz regularnie go odkurzać.

Zamów czyszczenie

Dojazd do Ciebie jest za darmo w rejonie: Łagiewniki, Podgórze, Dębniki, Ludwinów, most Grunwaldzki, Ruczaj, Borek Fałęcki, Podwawelskie. W pozostałych częściach Krakowa, tylko przy zamówieniu na kwotę minimum 100zł dojazd jest za darmo. Poza wymienionymi rejonami w przypadku zamówienia poniżej 100zł doliczany jest koszt dojazdu w wysokości 50zł. Zlecenia na terenie Małopolski ustalamy indywidualnie.

Cenniki

Poniższe ceny zawierają w sobie wszystko co jest potrzebne do wykonania usługi - nic więcej nie jest "extra" doliczane. Tanie czyszczenie jest możliwe przy większych zamówieniach (powyżej 500zł) np w kilka osób z jednego miejsca tzw. grupowe zakupy istnieje możliwość negocjowania cen.