Jak doczyścić stół bilardowy?

Jesteśmy zaszczepieni i ozonujemy. Zapraszamy!

Tkaninę ze stołu bilardowego można czyścić na dwa sposoby — ręcznie lub przy pomocy specjalnych urządzeń. Druga metoda jest szybsza, bardziej skuteczna i bezpieczniejsza dla materiału.

Czy mogę wyprać stół bilardowy?

Stół bilardowy powinien wyglądać świetnie. Tkanina, która go pokrywa powinna być czysta i świeża. W tym celu powinno się ją regularnie prać. To najlepszy sposób, by pozbywać się uwięzionych we włóknach materiału zapachów oraz by usuwać plamy np. od szklanek nieuważnie odstawionych na blat stołu. Ręczne pranie niesie ze sobą ryzyko przemoczenia sukna. Usunięcie całej wilgoci zajmie wiele czasu i może się okazać, że konieczne będzie korzystanie z dodatkowych suszarek. Pranie metodą ekstrakcyjną zapewnia bardziej równomierne namaczanie tkaniny, a sprawny operator nie dopuści do tego, by przemokła.

Cenniki

Poniższe ceny zawierają w sobie wszystko co jest potrzebne do wykonania usługi - nic więcej nie jest "extra" doliczane. Tanie czyszczenie jest możliwe przy większych zamówieniach (powyżej 500zł) np w kilka osób z jednego miejsca tzw. grupowe zakupy istnieje możliwość negocjowania cen.

Umów się na czyszczenie

Dojazd do Ciebie jest za darmo w rejonie: most Grunwaldzki, Ruczaj, Podgórze, Ludwinów, Łagiewniki, Dębniki, Borek Fałęcki, Podwawelskie. W pozostałych częściach Krakowa, tylko przy zamówieniu na kwotę minimum 100zł dojazd jest za darmo. Poza wymienionymi rejonami w przypadku zamówienia poniżej 100zł doliczany jest koszt dojazdu w wysokości 50zł. Zlecenia na terenie Małopolski ustalamy indywidualnie.