Jak doczyścić sizal?

Jesteśmy zaszczepieni i ozonujemy. Zapraszamy!

Sizal nie wymaga zbyt wiele pracy. Plamy można zmyć przy pomocy roztworu wody z solą lub mydłem w płynie. Zabrudzeń nie wolno trzeć, by nie przenikały w głąb materiału.

Jak wyprać delikatny dywan?

Dywany sznurkowe nie wymagają specjalnej pielęgnacji. Wystarczy regularnie je odkurzać. Jeśli na dywanie pojawią się plamy, to można walczyć z nimi domowymi sposobami. Z każdej rozlanej substancji powinno się w najpierw usunąć wilgoć poprzez przyciśnięcie suchej ściereczki. Później wystarczy tylko zmyć plamę jednym ze wspomnianych już preparatów, a następnie ją wysuszyć.

Umów się na czyszczenie

Dojazd do Ciebie jest za darmo w rejonie: Podgórze, Łagiewniki, Borek Fałęcki, Ruczaj, most Grunwaldzki, Podwawelskie, Ludwinów, Dębniki. W pozostałych częściach Krakowa, tylko przy zamówieniu na kwotę minimum 100zł dojazd jest za darmo. Poza wymienionymi rejonami w przypadku zamówienia poniżej 100zł doliczany jest koszt dojazdu w wysokości 50zł. Zlecenia na terenie Małopolski ustalamy indywidualnie.

Cenniki

Poniższe ceny zawierają w sobie wszystko co jest potrzebne do wykonania usługi - nic więcej nie jest "extra" doliczane. Tanie czyszczenie jest możliwe przy większych zamówieniach (powyżej 500zł) np w kilka osób z jednego miejsca tzw. grupowe zakupy istnieje możliwość negocjowania cen.