Jak dbać o skórzaną kanapę?

Jesteśmy zaszczepieni i ozonujemy. Zapraszamy!

W przypadku kanapy z naturalnej skóry bardzo ważna jest delikatna pielęgnacja. Koniecznie trzeba też stosować preparaty, które mogą przyczynić się do zwiększenia elastyczności skóry. Najprostszym sposobem jest wcieranie w tapicerkę oliwki dla dzieci lub oliwy z oliwek.

Jak usunąć plamy ze skórzanej kanapy?

Tapicerka z prawdziwej skóry kosztuje dużo więcej niż jej syntetyczne odpowiedniki. Wymaga też dużo więcej pracy i zainteresowania ze strony użytkownika. Do czyszczenia takiej kanapy nie można używać zbyt silnych środków piorących. Najlepiej jest używać wyłącznie detergentów dedykowanych do tego celu. Dobrą praktyką jest wykonanie testu i sprawdzenie jak tapicerka i jej kolor reagują na użyty środek. Samo czyszczenie to jednak za mało. Naturalna skóra powinna być natłuszczana po to, by jak najdłużej była elastyczna, a co za tym idzie — nie pękała. Warto o to dbać, by kanapa dłużej wyglądała jak nowa.

Umów się na czyszczenie

Dojazd do Ciebie jest za darmo w rejonie: Ludwinów, Ruczaj, Borek Fałęcki, Podwawelskie, most Grunwaldzki, Dębniki, Podgórze, Łagiewniki. W pozostałych częściach Krakowa, tylko przy zamówieniu na kwotę minimum 100zł dojazd jest za darmo. Poza wymienionymi rejonami w przypadku zamówienia poniżej 100zł doliczany jest koszt dojazdu w wysokości 50zł. Zlecenia na terenie Małopolski ustalamy indywidualnie.

Cenniki

Poniższe ceny zawierają w sobie wszystko co jest potrzebne do wykonania usługi - nic więcej nie jest "extra" doliczane. Tanie czyszczenie jest możliwe przy większych zamówieniach (powyżej 500zł) np w kilka osób z jednego miejsca tzw. grupowe zakupy istnieje możliwość negocjowania cen.