Jak dbać o pluszaki?

Jesteśmy zaszczepieni i ozonujemy. Zapraszamy!

Pluszaki to często pierwsze i ukochane zabawki malucha. W związku z tym szybko się brudzą i należy o nie właściwie dbać. Podstawą powinno być systematyczne pranie. Pamiętajmy, że nawet używane maskotki gromadzą na sobie alergeny i drobnoustroje. Koniecznie trzeba się ich pozbyć.

Jak zadbać o bezpieczeństwo maskotek?

W przypadku małych pluszaków dbanie o higienę nie jest problemem. Wystarczy wrzucić je w pralkę, a później wysuszyć na suszarce. Ta prosta metoda pomoże pozbyć się zabrudzeń, drobnoustrojów i pasożytów, które mogą być obecne w tekstyliach. W przypadku większych maskotek sprawa nie wygląda już tak prosto. Wtedy, gdy nie ma możliwości włożenia ich do zwyczajnej pralki, powinno korzystać się z usług pralni. Nawet większe maskotki mogą zmieścić w maszynach przemysłowych.

Cenniki

Poniższe ceny zawierają w sobie wszystko co jest potrzebne do wykonania usługi - nic więcej nie jest "extra" doliczane. Tanie czyszczenie jest możliwe przy większych zamówieniach (powyżej 500zł) np w kilka osób z jednego miejsca tzw. grupowe zakupy istnieje możliwość negocjowania cen.

Umów czyszczenie

Dojazd do Ciebie jest za darmo w rejonie: Borek Fałęcki, Ruczaj, Podwawelskie, Dębniki, Łagiewniki, Podgórze, Ludwinów, most Grunwaldzki. W pozostałych częściach Krakowa, tylko przy zamówieniu na kwotę minimum 100zł dojazd jest za darmo. Poza wymienionymi rejonami w przypadku zamówienia poniżej 100zł doliczany jest koszt dojazdu w wysokości 50zł. Zlecenia na terenie Małopolski ustalamy indywidualnie.