Jak dbać o dywany z bambusa?

Jesteśmy zaszczepieni i ozonujemy. Zapraszamy!

Dywany z bambusa są dość delikatne, więc wymagają przemyślanej pielęgnacji. Jej podstawą powinno być odkurzanie, delikatne trzepanie oraz czyszczenie. Poprawne pranie dywanu pomaga utrzymać go w czystości, a przy okazji usuwa z niego pasożyty i drobnoustroje chorobotwórcze.

Jak nie zniszczyć dywanu z bambusa?

Niektórzy producenci dywanów z bambusa dopuszczają ich pranie w pralce. Oczywiście dotyczy to tylko modeli o mniejszych wymiarach. Pranie należy przeprowadzać w niskiej temperaturze i przy użyciu delikatnych detergentów. W przypadku większych wykładzin zaleca się raczej czyszczenie metodą ekstrakcyjną, która skutecznie usuwa zabrudzenia, odświeża kolor oraz usuwa nieprzyjemne zapachy.

Umów się na czyszczenie

Dojazd do Ciebie jest za darmo w rejonie: Podwawelskie, Dębniki, most Grunwaldzki, Łagiewniki, Ruczaj, Borek Fałęcki, Podgórze, Ludwinów. W pozostałych częściach Krakowa, tylko przy zamówieniu na kwotę minimum 100zł dojazd jest za darmo. Poza wymienionymi rejonami w przypadku zamówienia poniżej 100zł doliczany jest koszt dojazdu w wysokości 50zł. Zlecenia na terenie Małopolski ustalamy indywidualnie.

Cenniki

Poniższe ceny zawierają w sobie wszystko co jest potrzebne do wykonania usługi - nic więcej nie jest "extra" doliczane. Tanie czyszczenie jest możliwe przy większych zamówieniach (powyżej 500zł) np w kilka osób z jednego miejsca tzw. grupowe zakupy istnieje możliwość negocjowania cen.