Ile trwa pranie dywanu?

Jesteśmy zaszczepieni i ozonujemy. Zapraszamy!

Czas prania dywanu zależy od jego powierzchni, gatunku oraz zabrudzeń. Jeśli na dywanie znajduje się dużo trudnych plam, to jego czyszczenie zajmie więcej czasu, niż w przypadku gdy wystarczy tylko odświeżenie włókien.

Czy zdążę wyprać dywan?

Jeśli zależy Ci na tym, by czyszczenie dywanu przebiegało jak najszybciej i jak najsprawniej, to powinieneś przeprowadzać je regularnie, a plam powinieneś pozbywać się na bieżąco. Jeśli nie pozwolisz im zaschnąć, to ich usunięcie nie powinno przysporzyć Ci zbyt wiele problemów. Najważniejsze jest, by nie doprowadzić do zaniedbania. Doprowadzenie do porządku zaniedbanych włókien zajmuje dużo więcej czasu niż ich odświeżenie, a w niektórych przypadkach może okazać się nawet niemożliwe. Warto też wiedzieć, że rodzaj surowców, z jakich wyprodukowano dywan, nie wpływa na długość jego czyszczenia, a jedynie na czas schnięcia.

Umów się na czyszczenie

Dojazd do Ciebie jest za darmo w rejonie: Podgórze, Ruczaj, Dębniki, Ludwinów, most Grunwaldzki, Łagiewniki, Podwawelskie, Borek Fałęcki. W pozostałych częściach Krakowa, tylko przy zamówieniu na kwotę minimum 100zł dojazd jest za darmo. Poza wymienionymi rejonami w przypadku zamówienia poniżej 100zł doliczany jest koszt dojazdu w wysokości 50zł. Zlecenia na terenie Małopolski ustalamy indywidualnie.

Cenniki

Poniższe ceny zawierają w sobie wszystko co jest potrzebne do wykonania usługi - nic więcej nie jest "extra" doliczane. Tanie czyszczenie jest możliwe przy większych zamówieniach (powyżej 500zł) np w kilka osób z jednego miejsca tzw. grupowe zakupy istnieje możliwość negocjowania cen.