Ile trwa czyszczenie weluru?

Jesteśmy zaszczepieni i ozonujemy. Zapraszamy!

Czyszczenie weluru nie trwa dłużej niż pranie innych tekstyliów. Najdłuższą częścią procesu jest czekanie na to, aż tapicerka w pełni wyschnie. To z kolei jest uzależnione w dużej mierze od warunków panujących w pomieszczeniu oraz od jej powierzchni.

Pokaż jak wyczyścić welur?

Przy praniu weluru metodą ekstrakcyjną nie ma mowy o przemoczeniu materiału. Z tego powodu nie trzeba też za długo czekać na jego wyschnięcie. Równocześnie należy pamiętać, że jeśli w pomieszczeniu jest zimno, to schnięcie będzie trwało dłużej. Dobrze jest, więc zapewnić pranej tapicerce odpowiednie warunki do wyschnięcia. Najlepiej jest, gdy pomieszczenie jest ciepłe i dość przewiewne. Tapicerki z weluru nie powinno się użytkować aż do momentu, kiedy będzie całkiem sucha.

Cenniki

Poniższe ceny zawierają w sobie wszystko co jest potrzebne do wykonania usługi - nic więcej nie jest "extra" doliczane. Tanie czyszczenie jest możliwe przy większych zamówieniach (powyżej 500zł) np w kilka osób z jednego miejsca tzw. grupowe zakupy istnieje możliwość negocjowania cen.

Umów czyszczenie

Dojazd do Ciebie jest za darmo w rejonie: Ruczaj, most Grunwaldzki, Podgórze, Dębniki, Łagiewniki, Borek Fałęcki, Podwawelskie, Ludwinów. W pozostałych częściach Krakowa, tylko przy zamówieniu na kwotę minimum 100zł dojazd jest za darmo. Poza wymienionymi rejonami w przypadku zamówienia poniżej 100zł doliczany jest koszt dojazdu w wysokości 50zł. Zlecenia na terenie Małopolski ustalamy indywidualnie.