Ile schnie Shaggy?

Jesteśmy zaszczepieni i ozonujemy. Zapraszamy!

Czas schnięcia shaggy jest zależny od długości włosa oraz powierzchni dywanu. Ważny jest też stopień zabrudzenia dywanu. Stare i trudne plamy wymagają więcej pracy i zdarza się, że dywan jest w tych miejscach bardziej mokry. Siłą rzeczy, potrzebuje wtedy więcej czasu do tego, by dobrze wyschnąć.

W jaki sposób czyści się shaggy?

Jeśli chcemy przyspieszyć proces schnięcia shaggy, można zadbać o właściwe warunki w pomieszczeniu. Najprościej jest po prostu dobrze je ogrzać. W tym celu można postawić w pobliżu dywanu grzejnik elektryczny. Oczywiście trzeba też pamiętać o zachowaniu zasad bezpieczeństwa, tak by nie wywołać pożaru. Jeśli dywan ma małe rozmiary, a pogoda sprzyja, to można też po prostu wystawić go na działanie promieni słonecznych. Na pewno przyspieszy to proces schnięcia. Koniecznie trzeba też pamiętać, że dopiero wysuszony dywan jest czysty. Jeśli będziemy chodzić po nim zbyt wcześnie, to bardzo szybko złapie nowy brud, a efekt czyszczenia będzie bardzo krótkotrwały.

Umów czyszczenie

Dojazd do Ciebie jest za darmo w rejonie: Borek Fałęcki, Podwawelskie, Podgórze, Ruczaj, most Grunwaldzki, Łagiewniki, Ludwinów, Dębniki. W pozostałych częściach Krakowa, tylko przy zamówieniu na kwotę minimum 100zł dojazd jest za darmo. Poza wymienionymi rejonami w przypadku zamówienia poniżej 100zł doliczany jest koszt dojazdu w wysokości 50zł. Zlecenia na terenie Małopolski ustalamy indywidualnie.

Cenniki

Poniższe ceny zawierają w sobie wszystko co jest potrzebne do wykonania usługi - nic więcej nie jest "extra" doliczane. Tanie czyszczenie jest możliwe przy większych zamówieniach (powyżej 500zł) np w kilka osób z jednego miejsca tzw. grupowe zakupy istnieje możliwość negocjowania cen.