Czym usunąć plamę z barszczu?

Jesteśmy zaszczepieni i ozonujemy. Zapraszamy!

Świeżą plamę należy posypać grubą warstwą soli, kiedy zmieni kolor na czerwony — usuń ją i zastąp nową. Później spróbuj zmyć zabrudzenie zimną wodą. Jeśli masz taką możliwość, to możesz też spróbować namoczyć plamę w chłodnej wodzie.

Jak sprać plamę z wykładziny?

Plamy z barszczu należą do tych najbardziej uciążliwych. Z tego powodu ważne jest, by reagować jak najszybciej. Kiedy plama wyschnie, jej zmycie będzie dużo trudniejsze. Warto wiedzieć, że sól wyciąga wilgoć z tkaniny, a wraz z nią wchłania barwniki. Z tego właśnie powodu jest tak ważne, by zmieniać sól zakrywającą plamę.

Cenniki

Poniższe ceny zawierają w sobie wszystko co jest potrzebne do wykonania usługi - nic więcej nie jest "extra" doliczane. Tanie czyszczenie jest możliwe przy większych zamówieniach (powyżej 500zł) np w kilka osób z jednego miejsca tzw. grupowe zakupy istnieje możliwość negocjowania cen.

Zamów czyszczenie

Dojazd do Ciebie jest za darmo w rejonie: Podwawelskie, Dębniki, Podgórze, Ludwinów, most Grunwaldzki, Borek Fałęcki, Ruczaj, Łagiewniki. W pozostałych częściach Krakowa, tylko przy zamówieniu na kwotę minimum 100zł dojazd jest za darmo. Poza wymienionymi rejonami w przypadku zamówienia poniżej 100zł doliczany jest koszt dojazdu w wysokości 50zł. Zlecenia na terenie Małopolski ustalamy indywidualnie.