Co zrobić z plamą po soku pomidorowym?

Jesteśmy zaszczepieni i ozonujemy. Zapraszamy!

Świeżą plamę można przetrzeć przekrojonym, surowym ziemniakiem. W przypadku starych i zaschniętych plam lepiej sprawdzi się gliceryna lub spirytus.

Jak usunąć sok z pomidorów?

Surowy ziemniak powinien wciągnąć w siebie sok razem z barwnikiem. Po przetarciu nim zabrudzenia powinno się zmyć plamę roztworem wody z mydłem lub płynem do mycia naczyń.

Cenniki

Poniższe ceny zawierają w sobie wszystko co jest potrzebne do wykonania usługi - nic więcej nie jest "extra" doliczane. Tanie czyszczenie jest możliwe przy większych zamówieniach (powyżej 500zł) np w kilka osób z jednego miejsca tzw. grupowe zakupy istnieje możliwość negocjowania cen.

Umów czyszczenie

Dojazd do Ciebie jest za darmo w rejonie: Łagiewniki, Podgórze, Ruczaj, Podwawelskie, Ludwinów, most Grunwaldzki, Dębniki, Borek Fałęcki. W pozostałych częściach Krakowa, tylko przy zamówieniu na kwotę minimum 100zł dojazd jest za darmo. Poza wymienionymi rejonami w przypadku zamówienia poniżej 100zł doliczany jest koszt dojazdu w wysokości 50zł. Zlecenia na terenie Małopolski ustalamy indywidualnie.