Czyszczenie wypoczynków - 170 zł/szt.

Miejsce, na którym wypoczywamy powinno dawać nam poczucie komfortu i relaksu. Wypoczynki jeśli nie są osłonięte kocem - szybko chłoną pot, okruszki i wszelkie zanieczyszczenia z ubrania co sprzyja powstawaniu alergii. By zachować ich czystość i świeżość warto systematycznie je czyścić. Zachęcamy do czyszczenia wypoczynku metodą ekstrakcyjną, gdyż przynosi ona najlepsze efekty.Sofa+2 fotele: 150zl Narożnik+1 fotel: 160zł

Częto zadawane pytania

Jak zamówić czyszczenie kompletu wypoczynkowego?

Zadzwoń na numer 501 78 78 46 i umów się na czyszczenie kompletu wypoczynkowego. Terminy są na kilka dni do przodu — uwzględnij to w swoich planach.

Co jest w cenie czyszczenia kompletu wypoczynkowego?

W cenę czyszczenia kompletu wypoczynkowego wliczona jest robocizna oraz środki chemiczne niezbędne do wykonania usługi. Koszt nie uwzględnia przenoszenia mebli oraz specjalistycznego usuwania plam. Jeśli masz większe zamówienie, nietypy materiał (np.biały, wystrój ślubny) lub chcesz usuwać plamy, skontaktuj się z nami po indywidualną wycenę.

Jak czyścicie ?

Czyścimy metodą ekstrakcyjną (na mokro i odsysamy brud). Metoda ta polega na spryskaniu kompletu wypoczynkowego roztworem czyszczącym, a następnie na wyciąganiu / odsysaniu środka piorącego wraz z nieczystościami. Fizyczne odessanie brudu z kompletu wypoczynkowego daje najlepsze efekty.
Metoda ta zalicza się do najbardziej skutecznych metod czyszczenia. Nie powoduje zwiotczenia, zdeformowania lub rozklejenia.

Czy to jest bezpieczne ?

Tak, używamy tylko atestowanych produktów. Nie stosujemy agresywnej chemii. To są środki chemiczne bezpieczne dla dzieci. Czyścimy w przedszkolach, żłobkach, szkołach, teatrach i innych obiektach użyteczności publicznej. Nie wywabiamy plam kosztem zniszczenia obicia kompletu wypoczynkowego.

Uważasz, że to, co jest przetestowane dla ogółu, może nie uwzględniać Twojej alergii? Rozumiemy! Jeśli jesteś na coś uczulony, zgłoś to przed.

Czy wszystko zejdzie ?

Nie. Tylko w reklamach pianek, proszków i spray do prania schodzi wszystko samo po 10 sek. od posypania. Z praniem kompletu wypoczynkowego jest podobnie jak z praniem ubrań – niektóre plamy nie schodzą. Nie wywabiamy plam kosztem zniszczenia obicia. W realnym świecie zależy to głównie od czterech rzeczy.
 1. Co zostało poplamione (rodzaj i jakość materiału)?
 2. Czym jest poplamione?
 3. Jak głęboko plamy i zapachy wsiąkły?
 4. Czy włókna były zaimpregnowane?
Np. kwasek cytrynowy/cytryna wybielacz i odkamieniacz naszych babć — istnieje ryzyko, że trwale wybieliło materiał.
Jeśli chcesz usuwać plamy, skontaktuj się z nami po indywidualną wycenę.

Czy odzyska kolor ?

I tak, i nie. Pranie kompletu wypoczynkowego daje efekt jak pranie ubrań w pralce tj.: odświeża i oczyszcza tkaniny. Spłowiałe lub przetarte tkaniny po praniu nie nabierają kolorów. Nie stosujemy barwników, nie koloryzujemy tapicerek, ani nie stosujemy agresywnej chemii do wybielania kompletu wypoczynkowego. Ekstrakcja polega na fizycznym odessaniu brudu, pyłów i kurzu z materiału. Przetarcie zakurzonego mebla wyciąga jego naturalny kolor, ale nie dodaje ani nie zmienia jego koloru. Identycznie jest tutaj. Dzięki przepraniu kompletu wypoczynkowego okładzina odzyska własny kolor.

Co daje czyszczenie kompletu wypoczynkowego?

Czyszczenie kompletu wypoczynkowego działa na podobnej zasadzie jak pranie ubrań. Nie stają się one nowe, tylko czyste, świeże, higieniczne. Dzięki przepraniu kompletu wypoczynkowego obicie odzyska własny kolor. Ekstrakcja polega na fizycznym odessaniu brudu, pyłów, kurzu i innych alergenów z materiału.

Wypoczynki są niezbędnym elementem wyposażenia każdego mieszkania. Korzystamy z nich, kiedy odpoczywamy, bawimy się z dziećmi czy przyjmujemy gości. Są często użytkowane, a co za tym idzie, brudzą się szybciej niż pozostałe meble. Przy tak intensywnej eksploatacji mebli wypoczynkowych niezbędna jest ich odpowiednia pielęgnacja. Kiedy na tapicerce kompletu wypoczynkowego widoczne są zabrudzenia, bez wahania decydujemy się na czyszczenie wypoczynku. Sytuacja wygląda inaczej kiedy komplet wypoczynkowy z pozoru wygląda czysto. Czekamy z czyszczeniem tapicerki mebli do momentu, aż pojawią się widoczne plamy. Jednak trzeba mieć świadomość tego, że podczas używania mebli w ich tapicerkę wnika kurz, resztki jedzenia, wsiąka pot i inne nieczystości, które są doskonałą pożywką dla roztoczy i innych drobnoustrojów. Poprzez kontakt z taką tapicerką osłabiamy swoją odporność i narażamy się na powstanie alergii. Rozwiązaniem tych problemów jest systematyczne czyszczenie kompletu wypoczynkowego, które zapewni odpowiedni poziom czystości i higieniczności sofy i foteli. Czyszczenie wypoczynku wykonujemy metodą ekstrakcji. Podczas czyszczenia na tapicerkę mebli nanosi się środek rozpuszczający brud. Powstała zawiesina zostaje odessana. Proces ten powtarzamy do uzyskania odpowiednich efektów czyszczenia. Poprzez specjalistyczne czyszczenie kompletu wypoczynkowego meble stają się czyste, świeże i higieniczne. Po takim zabiegu na nowo można w pełni cieszyć się wszystkimi zaletami, jakie posiada komplet wypoczynkowy.

Jakie są zalety systematycznego czyszczenia wypoczynku?

Po czyszczeniu tapicerka meblowa staje się higieniczna i świeża, co jest istotne zwłaszcza dla alergików (używamy atestowanych środków do czyszczenia).
Tapicerka na komplecie wypoczynkowym pozostaje w dobrej kondycji, co wydłuża okres jej eksploatacji.
Tapicerka wypoczynku jest dzięki temu łatwiejsza w utrzymaniu w czystości.
Usługa wykonywana jest przez profesjonalną firmę, która ma doświadczenie w świadczeniu usług czyszczenia tapicerki meblowej.
Decydując się na usługę czyszczenia tapicerki, oszczędzasz swój czas i pieniądze, wielokrotnie stracone na samodzielnym czyszczeniu tapicerki.
I co najważniejsze zyskujesz pewność, że meble, z których korzystać są bezpieczne dla twojego zdrowia.

Nie zwlekaj! Zamów czyszczenie kompletu wypoczynkowego.
Na usługę czyszczenia kompletu wypoczynkowego składa się czyszczenie sofy oraz dwóch foteli.

Pamiętaj! Gdy chodzi o naszą usługę. Usługę możemy wykonać w naszym lokalu lub u Ciebie w domu.
Usługę wykonujemy u Ciebie w domu. Czyszczone powierzchnie potrzebują ok 4h aby wyschnąć, dlatego proszę zaplanuj sobie czas aby np. materace, łóżka czyścić do południa. Tapicerka również potrzebuje ok 4h aby wyschnąć, dlatego samochody czyścimy tylko pod domem klienta.

Zamów naszą usługę - możemy zaoferować Tobie rzetelność

 • Używamy: Ecofloor, Pramol, Prochem, Tenzi, Alcodor, Prosan, Kärcher, Tersus, Chemspec ...
 • Szybki czas realizacji - ok 3 dni
 • Przy powierzchniach powyżej 100m2 indywidualne stawki
 • Od 2007r. pracujemy w niezmienionym składzie osobowym
 • Doświadczenie zdobywamy od 2005r.
 • Tylko oryginalne środki z Kartą Charakterystyki
 • Nie stosujemy agresywnej chemii, wybielaczy oraz zamienników
 • Możliwość realizacji w godzinach zamknięcia firmy
 • Czyścimy metodą ekstrakcyjną (na mokro i odsysamy brud)
 • Pralnia w kompleksie handlowo-przemysłowym
Zagłosuj:

Umów czyszczenie

Dojazd do Ciebie jest za darmo w rejonie: Łagiewniki, Ludwinów, Ruczaj, Podgórze, Borek Fałęcki, most Grunwaldzki, Podwawelskie, Dębniki. W pozostałych częściach Krakowa, tylko przy zamówieniu na kwotę minimum 100zł dojazd jest za darmo. Poza wymienionymi rejonami w przypadku zamówienia poniżej 100zł doliczany jest koszt dojazdu w wysokości 50zł. Zlecenia na terenie Małopolski ustalamy indywidualnie.