Czyszczenie tapicerki welurowej - 140 zł/szt.

Tapicerka welurowa ze względu na swoją strukturę wymaga odpowiedniego podejścia. Oprócz codziennej pielęgnacji zaleca się systematyczne czyszczenie tapicerki welurowej. Dzięki temu dłużej zachowa dobry wygląd. Czyszczenie tapicerki welurowej wykonujemy metodą ekstrakcji odpowiednio dobranymi preparatami.Fotel: 50zł Sofa: 90zł Narożnik: 140zł

Częto zadawane pytania

Jak zamówić czyszczenie tapicerek welurowych ?

Zadzwoń na numer 501 78 78 46 i umów się na czyszczenie tapicerek welurowych . Terminy są na kilka dni do przodu — uwzględnij to w swoich planach.

Co jest w cenie czyszczenia tapicerek welurowych ?

W cenę czyszczenia tapicerek welurowych wliczona jest robocizna oraz środki chemiczne niezbędne do wykonania usługi. Koszt nie uwzględnia przenoszenia mebli oraz specjalistycznego usuwania plam. Jeśli masz większe zamówienie, nietypy materiał (np.biały, wystrój ślubny) lub chcesz usuwać plamy, skontaktuj się z nami po indywidualną wycenę.

Jak czyścicie ?

Czyścimy metodą ekstrakcyjną (na mokro i odsysamy brud). Metoda ta polega na spryskaniu tapicerek welurowych roztworem czyszczącym, a następnie na wyciąganiu / odsysaniu środka piorącego wraz z nieczystościami. Fizyczne odessanie brudu z tapicerek welurowych daje najlepsze efekty.
Metoda ta zalicza się do najbardziej skutecznych metod czyszczenia. Nie powoduje zwiotczenia, zdeformowania lub rozklejenia.

Czy to jest bezpieczne ?

Tak, używamy tylko atestowanych produktów. Nie stosujemy agresywnej chemii. To są środki chemiczne bezpieczne dla dzieci. Czyścimy w przedszkolach, żłobkach, szkołach, teatrach i innych obiektach użyteczności publicznej. Nie wywabiamy plam kosztem zniszczenia obicia tapicerek welurowych .

Uważasz, że to, co jest przetestowane dla ogółu, może nie uwzględniać Twojej alergii? Rozumiemy! Jeśli jesteś na coś uczulony, zgłoś to przed.

Czy wszystko zejdzie ?

Nie. Tylko w reklamach pianek, proszków i spray do prania schodzi wszystko samo po 10 sek. od posypania. Z praniem tapicerek welurowych jest podobnie jak z praniem ubrań – niektóre plamy nie schodzą. Nie wywabiamy plam kosztem zniszczenia obicia. W realnym świecie zależy to głównie od czterech rzeczy.
 1. Co zostało poplamione (rodzaj i jakość materiału)?
 2. Czym jest poplamione?
 3. Jak głęboko plamy i zapachy wsiąkły?
 4. Czy włókna były zaimpregnowane?
Np. kwasek cytrynowy/cytryna wybielacz i odkamieniacz naszych babć — istnieje ryzyko, że trwale wybieliło materiał.
Jeśli chcesz usuwać plamy, skontaktuj się z nami po indywidualną wycenę.

Czy odzyska kolor ?

I tak, i nie. Pranie tapicerek welurowych daje efekt jak pranie ubrań w pralce tj.: odświeża i oczyszcza tkaniny. Spłowiałe lub przetarte tkaniny po praniu nie nabierają kolorów. Nie stosujemy barwników, nie koloryzujemy tapicerek, ani nie stosujemy agresywnej chemii do wybielania tapicerek welurowych . Ekstrakcja polega na fizycznym odessaniu brudu, pyłów i kurzu z materiału. Przetarcie zakurzonego mebla wyciąga jego naturalny kolor, ale nie dodaje ani nie zmienia jego koloru. Identycznie jest tutaj. Dzięki przepraniu tapicerek welurowych okładzina odzyska własny kolor.

Co daje czyszczenie tapicerek welurowych ?

Czyszczenie tapicerek welurowych działa na podobnej zasadzie jak pranie ubrań. Nie stają się one nowe, tylko czyste, świeże, higieniczne. Dzięki przepraniu tapicerek welurowych obicie odzyska własny kolor. Ekstrakcja polega na fizycznym odessaniu brudu, pyłów, kurzu i innych alergenów z materiału.

Każdy z nas ma w swoim domu kanapę, łóżko, sofę, krzesła czy inne meble, które są tapicerowane. Chętnie na nich leżymy, oglądamy filmy czy ulubione programy telewizyjne. Spędzamy czas z rodziną, bawimy się z dziećmi albo z domowymi zwierzętami, wypoczywamy, śpimy.

Wśród dostępnych na rynku meblarskim tapicerek dużą popularnością cieszy się meblowa tapicerka welurowa. Jak o każdą tapicerkę tak i o tapicerkę welurową trzeba odpowiednio dbać. W miarę użytkowania meble welurowe ulegają zabrudzeniu. Samo odkurzanie tapicerki welurowej nie usunie z niej wszystkich zabrudzeń.

Problem z meblami polega na tym, że tapicerki nie da się tak po prostu zdjąć z mebli i wyprać w pralce. Mierny efekt przyniesie też przetarcie jej szmatką niczym stołu lub kuchennego blatu. A tapicerka meblowa brudzi się znacznie. Widać to choćby na podłokietnikach, które sprawiają wrażenie wytartych. Tymczasem chłoną one wszelkie nieczystości, bo nie są materiałem sztucznym. W tapicerkę wnika nasz pot, resztki makijażu czy po prostu kurz. Są więc one naturalnym siedliskiem bakterii i roztoczy. Nikogo więc nie trzeba przekonywać, że czyszczenie tapicerki meblowej jest konieczne.

Wśród dostępnych metod czyszczenia meblowej tapicerki welurowej najlepsze efekty uzyskuje się poprzez czyszczenie ekstrakcyjne. Metoda ta polega na spryskaniu tapicerki z weluru specjalnym środkiem rozpuszczającym brud. Po rozpuszczeniu zanieczyszczeń środek ten zostaje odessany. Następnie tapicerka jest płukana. Płukanie to powtarza się do momentu uzyskania oczekiwanego efektu. Po takim czyszczeniu tapicerka jest lekko wilgotna.

Aby zachować bezpieczny dla zdrowia poziom czystości tapicerki meblowej, którą używany codziennie zaleca się jej systematyczne czyszczenie. Czyszcząc tapicerkę co najmniej raz w roku, dogłębnie usuwamy z niej wszelkie zanieczyszczenia. Ważne również jest to, że dzięki czyszczeniu przedłużamy żywotność tapicerki, dzięki czemu meble dłużej nam posłużą.

Jeżeli chcesz by twoje meble, odzyskały świeży wygląd, zamów czyszczenie tapicerki welurowej.

Gdy chodzi o naszą usługę - gwarantujemy Ci profesjonalizm

 • Używamy: Pramol, Tenzi, Tersus, Ecofloor, Prochem, Prosan, Kärcher, Alcodor, Chemspec ...
 • Przy powierzchniach powyżej 100m2 indywidualne stawki
 • Od 2007r. pracujemy w niezmienionym składzie osobowym
 • Szybki czas realizacji - ok 3 dni
 • Pralnia w kompleksie handlowo-przemysłowym
 • Możliwość realizacji w godzinach zamknięcia firmy
 • Tylko oryginalne środki z Kartą Charakterystyki
 • Czyścimy metodą ekstrakcyjną (na mokro i odsysamy brud)
 • Nie stosujemy agresywnej chemii, wybielaczy oraz zamienników
 • Doświadczenie zdobywamy od 2005r.
Pamiętaj! Gdy chodzi o naszą usługę. Usługę możemy wykonać w naszym lokalu lub u Ciebie w domu.
Usługę wykonujemy u Ciebie w domu. Czyszczone powierzchnie potrzebują ok 4h aby wyschnąć, dlatego proszę zaplanuj sobie czas aby np. materace, łóżka czyścić do południa. Tapicerka również potrzebuje ok 4h aby wyschnąć, dlatego samochody czyścimy tylko pod domem klienta.

Zamów czyszczenie

Dojazd do Ciebie jest za darmo w rejonie: Borek Fałęcki, most Grunwaldzki, Dębniki, Łagiewniki, Ludwinów, Podwawelskie, Podgórze, Ruczaj. W pozostałych częściach Krakowa, tylko przy zamówieniu na kwotę minimum 100zł dojazd jest za darmo. Poza wymienionymi rejonami w przypadku zamówienia poniżej 100zł doliczany jest koszt dojazdu w wysokości 50zł. Zlecenia na terenie Małopolski ustalamy indywidualnie.
Zagłosuj: