Czyszczenie materiałów tekstylnych - 999 zł/szt.

Czyścimy inne wcześniej nie wymienione materiały tekstylne, które chłoną wodę. W zależności od rodzaju materiału dobieramy odpowiednie środki czyszczące. Cena usługi jest ustalana indywidualnie.

Częto zadawane pytania

Jak zamówić czyszczenie innych materiałów tekstylnych ?

Zadzwoń na numer 501 78 78 46 i umów się na czyszczenie innych materiałów tekstylnych . Terminy są na kilka dni do przodu — uwzględnij to w swoich planach.

Co jest w cenie czyszczenia innych materiałów tekstylnych ?

W cenę czyszczenia innych materiałów tekstylnych wliczona jest robocizna oraz środki chemiczne niezbędne do wykonania usługi. Koszt nie uwzględnia przenoszenia mebli oraz specjalistycznego usuwania plam. Jeśli masz większe zamówienie, nietypy materiał (np.biały, wystrój ślubny) lub chcesz usuwać plamy, skontaktuj się z nami po indywidualną wycenę.

Jak czyścicie ?

Czyścimy metodą ekstrakcyjną (na mokro i odsysamy brud). Metoda ta polega na spryskaniu innych materiałów tekstylnych roztworem czyszczącym, a następnie na wyciąganiu / odsysaniu środka piorącego wraz z nieczystościami. Fizyczne odessanie brudu z innych materiałów tekstylnych daje najlepsze efekty.
Metoda ta zalicza się do najbardziej skutecznych metod czyszczenia. Nie powoduje zwiotczenia, zdeformowania lub rozklejenia.

Czy to jest bezpieczne ?

Tak, używamy tylko atestowanych produktów. Nie stosujemy agresywnej chemii. To są środki chemiczne bezpieczne dla dzieci. Czyścimy w przedszkolach, żłobkach, szkołach, teatrach i innych obiektach użyteczności publicznej. Nie wywabiamy plam kosztem zniszczenia obicia innych materiałów tekstylnych .

Uważasz, że to, co jest przetestowane dla ogółu, może nie uwzględniać Twojej alergii? Rozumiemy! Jeśli jesteś na coś uczulony, zgłoś to przed.

Czy wszystko zejdzie ?

Nie. Tylko w reklamach pianek, proszków i spray do prania schodzi wszystko samo po 10 sek. od posypania. Z praniem innych materiałów tekstylnych jest podobnie jak z praniem ubrań – niektóre plamy nie schodzą. Nie wywabiamy plam kosztem zniszczenia obicia. W realnym świecie zależy to głównie od czterech rzeczy.
 1. Co zostało poplamione (rodzaj i jakość materiału)?
 2. Czym jest poplamione?
 3. Jak głęboko plamy i zapachy wsiąkły?
 4. Czy włókna były zaimpregnowane?
Np. kwasek cytrynowy/cytryna wybielacz i odkamieniacz naszych babć — istnieje ryzyko, że trwale wybieliło materiał.
Jeśli chcesz usuwać plamy, skontaktuj się z nami po indywidualną wycenę.

Czy odzyska kolor ?

I tak, i nie. Pranie innych materiałów tekstylnych daje efekt jak pranie ubrań w pralce tj.: odświeża i oczyszcza tkaniny. Spłowiałe lub przetarte tkaniny po praniu nie nabierają kolorów. Nie stosujemy barwników, nie koloryzujemy tapicerek, ani nie stosujemy agresywnej chemii do wybielania innych materiałów tekstylnych . Ekstrakcja polega na fizycznym odessaniu brudu, pyłów i kurzu z materiału. Przetarcie zakurzonego mebla wyciąga jego naturalny kolor, ale nie dodaje ani nie zmienia jego koloru. Identycznie jest tutaj. Dzięki przepraniu innych materiałów tekstylnych okładzina odzyska własny kolor.

Co daje czyszczenie innych materiałów tekstylnych ?

Czyszczenie innych materiałów tekstylnych działa na podobnej zasadzie jak pranie ubrań. Nie stają się one nowe, tylko czyste, świeże, higieniczne. Dzięki przepraniu innych materiałów tekstylnych obicie odzyska własny kolor. Ekstrakcja polega na fizycznym odessaniu brudu, pyłów, kurzu i innych alergenów z materiału.

Jeżeli jesteś właścicielem mebli z tapicerką, która nie została wymieniona w ofercie, prosimy o kontakt celem omówienia czyszczenia.
Po zapoznaniu się z Twoimi oczekiwaniami udzielimy odpowiedzi dotyczącej czyszczenia tych materiałów tekstylnych.
W trosce o klienta i powierzone nam meble zawsze staramy się by usługa czyszczenia, była wykonana na najwyższym poziomie.

Zapytaj o naszą usługę - oferujemy Tobie rzetelność

 • Używamy: Pramol, Prochem, Prosan, Tenzi, Alcodor, Ecofloor, Kärcher, Chemspec, Tersus ...
 • Pralnia w kompleksie handlowo-przemysłowym
 • Tylko oryginalne środki z Kartą Charakterystyki
 • Czyścimy metodą ekstrakcyjną (na mokro i odsysamy brud)
 • Przy powierzchniach powyżej 100m2 indywidualne stawki
 • Doświadczenie zdobywamy od 2005r.
 • Od 2007r. pracujemy w niezmienionym składzie osobowym
 • Szybki czas realizacji - ok 3 dni
 • Nie stosujemy agresywnej chemii, wybielaczy oraz zamienników
 • Możliwość realizacji w godzinach zamknięcia firmy
Pamiętaj! Gdy chodzi o naszą usługę. Usługę możemy wykonać w naszym lokalu lub u Ciebie w domu.
Usługę wykonujemy u Ciebie w domu. Czyszczone powierzchnie potrzebują ok 4h aby wyschnąć, dlatego proszę zaplanuj sobie czas aby np. materace, łóżka czyścić do południa. Tapicerka również potrzebuje ok 4h aby wyschnąć, dlatego samochody czyścimy tylko pod domem klienta.
Zagłosuj:

Zamów czyszczenie

Dojazd do Ciebie jest za darmo w rejonie: Borek Fałęcki, Podwawelskie, most Grunwaldzki, Ruczaj, Podgórze, Ludwinów, Dębniki, Łagiewniki. W pozostałych częściach Krakowa, tylko przy zamówieniu na kwotę minimum 100zł dojazd jest za darmo. Poza wymienionymi rejonami w przypadku zamówienia poniżej 100zł doliczany jest koszt dojazdu w wysokości 50zł. Zlecenia na terenie Małopolski ustalamy indywidualnie.