Czyszczenie łóżka - 80 zł/szt.

Bezpośredni kontakt z nieświeżą powierzchnią łóżka nie jest polecany ze względów zdrowotnych. Spanie na łóżku pełnym roztoczy jest uciążliwe nie tylko dla alergików. Nasz układ odpornościowy walczy 24/7 z bakteriami, wirusami i zanieczyszczeniami znajdującymi się na łóżku. By pozbyć się problemu warto zdecydować się na czyszczenie łóżka. Dzięki temu będzie ono higieniczne i czyste. Czyszczenie łóżka wykonujemy metodą ekstrakcyjną przeznaczonymi do tego środkami.Łóżko 1 os.: 40zł Łóżko 2 os.: 80zł

Częto zadawane pytania

Jak zamówić czyszczenie łóżka?

Zadzwoń na numer 501 78 78 46 i umów się na czyszczenie łóżka. Terminy są na kilka dni do przodu — uwzględnij to w swoich planach.

Co jest w cenie czyszczenia łóżka?

W cenę czyszczenia łóżka wliczona jest robocizna oraz środki chemiczne niezbędne do wykonania usługi. Koszt nie uwzględnia przenoszenia mebli oraz specjalistycznego usuwania plam. Jeśli masz większe zamówienie, nietypy materiał (np.biały, wystrój ślubny) lub chcesz usuwać plamy, skontaktuj się z nami po indywidualną wycenę.

Jak czyścicie ?

Czyścimy metodą ekstrakcyjną (na mokro i odsysamy brud). Metoda ta polega na spryskaniu łóżka roztworem czyszczącym, a następnie na wyciąganiu / odsysaniu środka piorącego wraz z nieczystościami. Fizyczne odessanie brudu z łóżka daje najlepsze efekty.
Metoda ta zalicza się do najbardziej skutecznych metod czyszczenia. Nie powoduje zwiotczenia, zdeformowania lub rozklejenia.

Czy to jest bezpieczne ?

Tak, używamy tylko atestowanych produktów. Nie stosujemy agresywnej chemii. To są środki chemiczne bezpieczne dla dzieci. Czyścimy w przedszkolach, żłobkach, szkołach, teatrach i innych obiektach użyteczności publicznej. Nie wywabiamy plam kosztem zniszczenia obicia łóżka.

Uważasz, że to, co jest przetestowane dla ogółu, może nie uwzględniać Twojej alergii? Rozumiemy! Jeśli jesteś na coś uczulony, zgłoś to przed.

Czy wszystko zejdzie ?

Nie. Tylko w reklamach pianek, proszków i spray do prania schodzi wszystko samo po 10 sek. od posypania. Z praniem łóżka jest podobnie jak z praniem ubrań – niektóre plamy nie schodzą. Nie wywabiamy plam kosztem zniszczenia obicia. W realnym świecie zależy to głównie od czterech rzeczy.
 1. Co zostało poplamione (rodzaj i jakość materiału)?
 2. Czym jest poplamione?
 3. Jak głęboko plamy i zapachy wsiąkły?
 4. Czy włókna były zaimpregnowane?
Np. kwasek cytrynowy/cytryna wybielacz i odkamieniacz naszych babć — istnieje ryzyko, że trwale wybieliło materiał.
Jeśli chcesz usuwać plamy, skontaktuj się z nami po indywidualną wycenę.

Czy odzyska kolor ?

I tak, i nie. Pranie łóżka daje efekt jak pranie ubrań w pralce tj.: odświeża i oczyszcza tkaniny. Spłowiałe lub przetarte tkaniny po praniu nie nabierają kolorów. Nie stosujemy barwników, nie koloryzujemy tapicerek, ani nie stosujemy agresywnej chemii do wybielania łóżka. Ekstrakcja polega na fizycznym odessaniu brudu, pyłów i kurzu z materiału. Przetarcie zakurzonego mebla wyciąga jego naturalny kolor, ale nie dodaje ani nie zmienia jego koloru. Identycznie jest tutaj. Dzięki przepraniu łóżka okładzina odzyska własny kolor.

Co daje czyszczenie łóżka?

Czyszczenie łóżka działa na podobnej zasadzie jak pranie ubrań. Nie stają się one nowe, tylko czyste, świeże, higieniczne. Dzięki przepraniu łóżka obicie odzyska własny kolor. Ekstrakcja polega na fizycznym odessaniu brudu, pyłów, kurzu i innych alergenów z materiału.

Proponujemy czyszczenie wszelkiego rodzaju łóżek i siedzisk tapicerowanych. Sam sposób prania łóżka tj. odsysanie brudu daje ulgę osobom męczonym przez różnego rodzaju alergie. Łóżko spryskujemy specjalnym środkiem, który rozpuszcza wszelkie zabrudzenia, w tym kurz, pyłki i roztocza. Powstała zawiesina jest odsysana i wypłukiwana, zanim wsiąknie w czyszczoną powierzchnię.

Jak wygląda czyszczenie łóżka ?

Nasza firma wykonuje wyczyszczenie łóżek, foteli, sof, jak i materacy sypialnych. Dzięki temu po czyszczeniu w całym mieszkaniu niepodważalnie można zauważyć świeżą i lekką atmosferę. Wykonując czyszczenie łóżka, dbamy nie tylko o czystość w mieszkaniu, ale również o zdrowie domowników. Zanieczyszczenia takie jak kurz czy roztocza mogą prowadzić do wielu schorzeń, zarówno mniej, jak i bardziej poważnych. O wiele korzystniej jest zabezpieczyć się przed nimi, o co może zadbać właściciel każdej nieruchomości, korzystając z profesjonalnego czyszczenia tapicerki meblowej. Warto zadbać o czystość łóżka czy materaca, gdyż to w nich spędzamy nawet do 12 godzin każdego dnia. Tak więc nasza skóra ma ciągłą styczność z materiałem łóżka. O wiele bezpieczniej i bardziej komfortowo będziemy się czuli w łóżku, które jest całkowicie czyste. Po skorzystaniu z usługi czyszczenia nasi klienci zauważają ogromną poprawę w dalszym użytkowaniu łóżka czego i Tobie życzymy.
Samo czyszczenie łóżka wykonujemy metodą ekstrakcyjną przeznaczonymi do tego celu środkami. Na powierzchnię łózka nanoszony jest środek rozpuszczający zabrudzenia. Następnie jest od odciągany a tapicerka płukana. Proces ten powtarza się do momentu uzyskania zadowalających efektów. Dzięki odessaniu nieczystości z powierzchni łóżka jest ono odpowiednio czyste i higieniczne.

Po czyszczeniu tapicerka łóżka staje się higieniczna i świeża, co jest istotne zwłaszcza dla alergików (używamy atestowanych środków do czyszczenia).
Przedłuża się żywotność tapicerki meblowej.
Tapicerka łóżka jest łatwiejsza w utrzymaniu czystości.
Usługa wykonywana jest przez profesjonalną firmę, która ma doświadczenie w świadczeniu usług czyszczenia tapicerki na meblach.
Decydując się na usługę czyszczenia łóżka, oszczędzają Państwo swój czas i pieniądze, wielokrotnie stracone na samodzielnym czyszczeniu tapicerki.

Zmów czyszczenie łóżka i ciesz się jego czystością i świeżością.

Dopytaj o naszą usługę - możemy zaoferować Tobie doświadczenie

 • Używamy: Tersus, Kärcher, Tenzi, Prosan, Chemspec, Prochem, Alcodor, Pramol, Ecofloor ...
 • Tylko oryginalne środki z Kartą Charakterystyki
 • Nie stosujemy agresywnej chemii, wybielaczy oraz zamienników
 • Przy powierzchniach powyżej 100m2 indywidualne stawki
 • Od 2007r. pracujemy w niezmienionym składzie osobowym
 • Możliwość realizacji w godzinach zamknięcia firmy
 • Czyścimy metodą ekstrakcyjną (na mokro i odsysamy brud)
 • Szybki czas realizacji - ok 3 dni
 • Doświadczenie zdobywamy od 2005r.
 • Pralnia w kompleksie handlowo-przemysłowym
Pamiętaj! Gdy chodzi o naszą usługę. Usługę możemy wykonać w naszym lokalu lub u Ciebie w domu.
Usługę wykonujemy u Ciebie w domu. Czyszczone powierzchnie potrzebują ok 4h aby wyschnąć, dlatego proszę zaplanuj sobie czas aby np. materace, łóżka czyścić do południa. Tapicerka również potrzebuje ok 4h aby wyschnąć, dlatego samochody czyścimy tylko pod domem klienta.

Umów czyszczenie

Dojazd do Ciebie jest za darmo w rejonie: Podgórze, most Grunwaldzki, Borek Fałęcki, Dębniki, Podwawelskie, Ruczaj, Łagiewniki, Ludwinów. W pozostałych częściach Krakowa, tylko przy zamówieniu na kwotę minimum 100zł dojazd jest za darmo. Poza wymienionymi rejonami w przypadku zamówienia poniżej 100zł doliczany jest koszt dojazdu w wysokości 50zł. Zlecenia na terenie Małopolski ustalamy indywidualnie.
Zagłosuj: