Czyszczenie dywanów akrylowych - 10 zł/m2

Ze względu na rodzaj materiału i sposób produkcji dywany te bardzo dobrze znoszą czyszczenie metodą ekstrakcyjną. Producent nie zaleca mocnego przemaczania dywanu, gdyż powoduje to rozpuszczenie kleju i dywan nie nadaje się do użytku.

Dywany akrylowe są bardzo lubianymi dywanami. Popularność ich częstego używania wynika z tego, że są bardzo efektowne i przy tym wyjątkowo przyjemne w użytkowaniu. Sprawdzają się w wielu miejscach. Są doskonałą ozdobą każdego salonu, świetnie ożywiają pokój dziecięcy, znakomicie sprawdzają się na korytarzach. By utrzymać efekt jaki stwarzają dywany akrylowe powinny być one odpowiednio pielęgnowane. Oprócz samego odkurzania ważne jest również profesjonalne czyszczenie dywanu akrylowego. Z uwagi na dużą gęstość runa dywanów akrylowych, w ich wnętrzu gromadzi się dużo zanieczyszczeń. Kurz, piasek, resztki jedzenia, sierść zwierząt, różnego rodzaju plamy po napojach czy środkach chemicznych. Samo odkurzanie nie usunie z włókien dywanów tych zanieczyszczeń. Prowadzi to do tego, że w takich dywanach zaczynają żyć różnego rodzaju roztocza i drobnoustroje. W związku z tym oprócz problemów estetycznych pojawia się problem zdrowotny.

Przebywanie w pomieszczeniach, gdzie znajdują się nieświeże i brudne dywany powoduje spadek naszej odporności. Szczególnie uciążliwe jest to dla alergików. Rozwiązaniem tych problemów jest systematyczne czyszczenie dywanów akrylowych. Zajmując się czyszczeniem dywanów od kilku lat polecamy czyszczenie dywanów akrylowych metodą ekstrakcyjną. Polega ona na spryskaniu dywanu środkiem rozpuszczającym brud. Zawiesina ta zostaje odessana. Zabieg ten powtarza się do uzyskania pożądanego efektu. Metoda ta jest jedną z najskuteczniejszych sposobów czyszczenia dywanów. Istotne jest również to, że dywan podczas czyszczenia nie jest przemaczany. Jeżeli dywan akrylowy zostanie zalany istniej ryzyko, że się rozklei. Warto zatem zdecydować się na skuteczne i sprawdzone metody czyszczenia.

Zamów czyszczenie dywanu i ciesz się jego czystością i świeżością.

Pamiętaj! Gdy chodzi o czyszczenie dywanu. Usługę możemy wykonać w naszym lokalu lub u Ciebie w domu.
Usługę wykonujemy u Ciebie w domu. Czyszczone potrzebują ok 4h aby wyschnąć, dlatego proszę zaplanuj sobie czas aby np. materace, łóżka czyścić do południa. Tapicerka również potrzebuje ok 4h aby wyschnąć, dlatego samochody czyścimy tylko pod domem klienta.

Dywany > szczegóły oferty

Czyszczenie zwykłego dywanu

Cena 10 zł/m2

Jest to nasza najogólniejsza kategoria. Wszystkie dywany, które nie są poniżej wymienione są rozliczane wg. tej ceny. W ramach tej oferty stosujemy odpowiednio dobrane atestowane środki chemiczne. Dywany czyścimy metodą ekstrakcyjną. Połączenie to zapewnia dobry efekt – po czyszczeniu dywan staje się higieniczny i świeży.

Czyszczenie dywanu z wełny

Cena 12 zł/m2

Do czyszczenie tego typu dywanów stosujemy atestowane środki o neutralnym pH, które dają pewność, że wełna nie zostanie uszkodzona. Dywan wełniany dzięki gładkości włókien oraz właściwościom hydrostatycznym jest bardzo odporny na zabrudzenia. Należy jednak pamiętać, że wełna jest idealnym środowiskiem do rozwijania się drobnoustrojów, dlatego zaleca się systematyczne czyszczenie dywanów tego typu. Dywan wełniany po czyszczeniu potrzebuje kilku godzin na wyschnięcie.

Czyszczenie dywanu Shaggy (z długim włosem)

Cena 12 zł/m2

Dywany tego typu jak najbardziej mogą być czyszczone na mokro (metodą ekstrakcyjną). Jednak ze względu na swoją strukturę nie powinny być przemaczane – istnieje ryzyko „pofalowania” dywanu! Mimo szybkiego odsysania frędzle szybko chłoną wodę. Dlatego zachęcamy aby dywany Shaggy (z długim włosem) zostawiać w naszej siedzibie. Posiadamy suszarnię oraz odpowiednie warunki aby szybko wyczyścić i wysuszyć dywan.

Czyszczenie grubego dywanu

Cena 12 zł/m2

Grube dywany nie mogą być przemaczane! Mimo szybkiego odsysania grubość runa dywanu znacząco wydłuża czas jego schnięcia. Jeśli nie masz możliwości wysuszenia dywanu w domu zachęcamy do przywiezienia go do naszej stacjonarnej pralni i suszarni

Czyszczenie dywanu akrylowego

Cena 10 zł/m2

Ze względu na rodzaj materiału i sposób produkcji dywany te bardzo dobrze znoszą czyszczenie metodą ekstrakcyjną. Producent nie zaleca mocnego przemaczania dywanu, gdyż powoduje to rozpuszczenie kleju i dywan nie nadaje się do użytku.

Czyszczenie jedwabnego dywanu

Cena 20 zł/m2

Do czyszczenia dywanu jedwabnego stosujemy dedykowane do tego rodzaju dywanów środki piorące. Możliwe jest wykonanie usługi u klienta jednak z uwagi na długi czas schnięcia dywanów jedwabnych polecamy czyścić je w naszym zakładzie. Dywan w naszej suszarni wyschnie znacznie szybciej.

Czyszczenie dywanu z włókien naturalnych

Cena 12 zł/m2

Dywany z różnego rodzaju włókien naturalnych są czyszczone metodą ekstrakcyjną. Stosujemy tylko atestowane środki czyszczące o neutralnym pH odpowiednio dobrane do rodzaju materiału. Działają one w niskich temperaturach i dają pewność, że runo dywanu nie zostanie uszkodzone.

Czyszczenie dywanu orientalnego

Cena 20 zł/m2

Przy czyszczeniu tego typu dywanów należy zachować dużą ostrożność. Zaleca się delikatne najlepiej ręczne czyszczenie dedykowanymi do tego rodzaju dywanów środkami. Aby unikną uszkodzenia dywanu przed każdym czyszczeniem należy zrobić próbę jak dywan reaguję na dany środek czyszczący.

Czyszczenie dywanu "pętelkowego" / "włochatego"

Cena 12 zł/m2

Dywany te zaliczamy do kategorii dywanów Shaggy. Ze względu na budowę dywanu zalecamy czyszczenie go w naszej siedzibie, gdzie dysponujemy odpowiednimi warunkami do czyszczenie i suszenia tych dywanów.

Czyszczenie sizalowego dywanu (sznurkowy)

Cena 12 zł/m2

Wszelkie plamy i zabrudzenia z dywanów sznurkowych łatwo usunąć za pomocą wielu dostępnych w sprzedaży środków chemicznych – dywany sznurkowe nie wymagają czyszczenia specjalistycznego.

Czyszczenie wykładziny dywanowej

Cena 10 zł/m2

Wykładziny dywanowe doskonale prezentują się w każdym miejscu. Warto dołożyć wszelkich starań by jak najdłużej pozostały w dobrym stanie. Zlecając czyszczenie wykładziny dywanowej otrzymujesz dobrze wykonaną usługę i nie musisz zajmować się sprzętem, doborem środków oraz etatem pracownika. Wykładziny dywanowe czyścimy metodą ekstrakcyjną oraz używamy przeznaczonych do tego celu atestowanych środków.

Czyszczenie wiskozowego dywanu

Cena 13 zł/m2

Elegancki dywan wiskozowy zawsze robi dobre wrażenia. By utrzymać go w doskonałej kondycji należy o niego odpowiednio dbać. Oprócz odkurzania zaleca się również systematyczne czyszczenie dywanu wiskozowego. Dzięki tym zabiegom pielęgnacyjnym dywan na długo zachowuje dobry wygląd.

Jeśli chodzi o czyszczenie dywanu akrylowego - możemy zaoferować Tobie profesjonalizm

  • Używamy: Chemspec, Pramol, Alcodor, Tersus, Tenzi, Kärcher, Ecofloor, Prosan, Prochem, Kärcher, Prochem, Tersus, Pramol, Prosan, Alcodor, Ecofloor, Chemspec, Tenzi, ...
  • Od 2007r. pracujemy w niezmienionym składzie osobowym
  • Tylko oryginalne środki z Kartą Charakterystyki
  • Doświadczenie zdobywamy od 2005r.
  • Możliwość realizacji w godzinach zamknięcia firmy
  • Szybki czas realizacji - ok 3 dni
  • Czyścimy metodą ekstrakcyjną (na mokro i odsysamy brud)
  • Nie stosujemy agresywnej chemii, wybielaczy oraz zamienników
  • Pralnia w kompleksie handlowo-przemysłowym
  • Przy powierzchniach powyżej 100m2 indywidualne stawki

Umów się na czyszczenie dywanu akrylowego

Dojazd do Ciebie jest za darmo w rejonie: Borek Fałęcki , Ruczaj , most Grunwaldzki , Łagiewniki , Ludwinów , Podgórze , Dębniki , Podwawelskie . W pozostałych częściach Krakowa, tylko przy zamówieniu na kwotę minimum 100zł dojazd jest za darmo. Poza wymienionymi rejonami w przypadku zamówienia poniżej 100zł doliczany jest koszt dojazdu w wysokości 50zł. Zlecenia na terenie Małopolski ustalamy indywidualnie.

Referencje

Strona używa plików Cookie oraz ma zainstalowane Google Analytics, Google AdWords, ... Więcej